Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akarok jelentkezni a Casa...

Akarok jelentkezni a Casa Nostra maffiába (szicíliai maffia). Mit kell hozzá tennem?

Figyelt kérdés
Aki azt hiszi hogy fake meg hogy humor-ba kellett volna írnom az téved.Nincs feleségem,családom,barátaim se,és az életem is rossz.Ültem egyszer börtönbe autólopásért,és eldöntöttem hogy a bűnözői életmódot szeretném választani! Olasz állampolgárságú vagyok,Firenzében születtem(apám olasz volt,anyám magyar) de már 5 éve Magyarországon élek.Mivel Olaszországban nőttem fel,természetesen beszélem az olasz nyelvet és olaszos kinézetem van.1.lépés gondolom hogy elutazok Szicíliába és valahogy felkeresem egy levéllel a maffia főnököt,nem?
2011. aug. 7. 21:27
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
93%
Ilyen felfogással menjél is innen minél messzebb.
2011. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
Inkább add el Magyarországot a zsidóknak, abból több pénz jön (és nem kell osztozkodnod).
2011. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha olasz vagy és beszéled az olaszt, akkor miért pont egy magyar oldalon kérdezősködsz, ahol garantáltan nem tud neked senki sem segíteni? Olvasd az újságot, biztosan találsz benne hirdetést, hogy maffiózót keresünk, jelige "keresztapa". Én pápának szeretnék jelentkezni, de ha nem vesznek fel, egy svéd királyi állással is beérem.
2011. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
mostmár sehogy...hitler bácsi visszasírlak :(
2011. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy is Cosa Nostra a neve, nem Casa...
2011. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
szerintem a talpraesettség ott követelmény. ezzel a kérdéssel bizonyítottad, hogy töketlen vagy.
2011. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ott helyben halálra röhögnék magukat ha levélben jelentkeznél :D Ugye ez csak vicc? :D Két lehetőség lenne ekkor: nagyon hü.lye zsarunak néznek vagy amint írtam megölöd az egész maffiát a halálraröhögtetős módszerrel.
2011. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
90%
Ajánlott a protekció:D
2011. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
"Szerintem ott helyben halálra röhögnék magukat ha levélben jelentkeznél :D" Akkor hogy? Ha csak úgy besétálok oda rögtön szitává lőnek,nem?! "-.-
2011. aug. 7. 22:04
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Figyelem! A szicíliai maffia (Cosa Nostra Kft.) felvételt hirdet pályakezdő maffiózók számára!


Követelmények:


- olasz állampolgárság vagy alapfokú olasz nyelvvizsga

- OKJ-s maffiózó képesítés

- a teljes Keresztapa-trilógia forgatókönyv fejből

- a munkavállaló élő(!) rokonainak nevei és elérhetőségeik


Büntetett előélet előny!


Amit kínálunk:


- rugalmas beosztás

- a munkavállaló halála esetén fizetett temetés


Érdeklődni a 06 1/......-es telefonszámon lehet minden hétköznap 25 és 30 óra között.

2011. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!