Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire jó az ha erőltetett,...

Egerecske kérdése:

Mire jó az ha erőltetett, megjátszott fotókat töltenek fel a közösségi oldalakra? (lent bőven)

Figyelt kérdés
Arra gondolok , h pl.: amikor a kis pláza cicát a barátnője úgy fotózza le mintha nem a kamerába nézne hanem valamerre másfele. Sokat látok olyan ahol más irányba néznek de,nagyon feszes a testtartásuk, ez is azt bizonyítsa , h a kamera előtt szeretne jól kinézni. Engem is szoktak fotózni úgy hogy épp nem a kamerába nézek, de soha nem szoktam azt h figyi most arra nézek, szerintem ezek a felvételek erőltetettek, ami spontán úgy készül hogy, az illető nem is tudja h fotózzák az többnyire jobban sikerül. Mi a véleményetek?
2011. aug. 8. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jobban sikerül, mert természetes. Ugyanakkor aki az erőltetett képeket csinálja, úgy gondolja így néz ki jól, és hiába mondanád neki, nem hagyná abba. Ez csak divathóbort, remélem hamar vége lesz, bár sose tudni...
2011. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Totál igaz , ez már inkább divat lett :)
2011. aug. 12. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!