Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a 4-es mániámról?

Hogy szokjak le a 4-es mániámról?

Figyelt kérdés

A kínaiaknál a 4 balszerencsés szám, hát én nem vagyok babonás, de erre valahogyan mégis rákaptam.

Ha pl. 5:44-kor nézek az órára, akkor tóvább nézem amíg 45 lesz, ha 4., 14. stb. oldalnál tartok egy könyvben akkor annál egészen biztosan nem hagyom abba, meg ilyesmik. Elég idegesítő néha. Mit csináljak vele:D?


2011. aug. 8. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szard le:D
2011. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lol:D az tovább akart lenni nem tóvább:)
2011. aug. 8. 22:52
 3/4 A kérdező kommentje:
hát próbálkozom.. kicsit talán enyhült de még mindig zavar:/
2011. aug. 8. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Ohm haz passz, ha eleg eros vagy probald ki h megallsz a 4. Stb oldalon es hogy nem tortenik semmi.


Egyebkent en sem tartom/ tartottam magam babonasnak de kisse kattant lettem :) mae enyhult es szerencsere nem tunik fel a kornyezemnek...

2011. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!