Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves kortól kezd nőni a...

Hány éves kortól kezd nőni a női mell?

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok,lassan 14. És nincs mellem,alig csak meg van duzzadva. Nagyon zavar,hogy az évfolyam társaim közül,már majdnem mindenkinek nagy melle van.
2011. aug. 9. 08:41
 1/3 skarma ***** válasza:

Ez változó.

Valószínűleg későn érő típus vagy. Ne aggódj, nőnek még, de ne legyél irígy, azzal csak magadnak ártasz :)

2011. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A női mell? Miért a férfi is szokott? Mert ha igen akkor én is gondba vagyok...
2011. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ismertem egy szép lányt nyomultam is rá és neki már 12 éves korában nagyobb melle volt mint az egyik 8.-os osztálytársamnak de régen meg már 14 évesen már nők voltak, nem tudom miért esett így vissza az érettség néztem a régi tablókat szinte minden fiúnak bajsza volt és kinézett 17 évesnek, most meg a legtöbb 17-18-nak még csak most pelyhesedik hihetetlen...
2011. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!