Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kepzeled el a tavoli...

Hogyan kepzeled el a tavoli jovot? (Normalis valaszokat szeretnek! )

Figyelt kérdés

En valahogy igy:

Az egyetlen energiaforras az aram lenne, vagyis nem lenne gaz, koolaj de meg hidrogen sem. Mindem arammal mukodne.

Nem lenne villanyszolgaltato, sot, semmi hasonlo, helyette a lakasok maguk termelnek az aramot napenergiaval, ejszaka meg ugy lenne aram, hogy nappal az energia egy resze akkukba menne. Emiatt nem lennenek karbantartasok miatt aramszunetek, ingyen lenne az aram, es nem lennenek a tobb szaz kmes vezetekek sem. vizvezetek es a hatalmas viztisztito uzemek se lennenek. Helyette a lakas melett lenne egy viztarozo egyseg, es egy masik egseg, mely desztilalva kitisztitja a vizet. Igy egyfajta korkorosseg alakulna ki, mert a szennyviz a tisztito egysegbe kerulne, utana meg a tarozoba. ez 2 nagy valtozast hozna maga utan: ingyen lenne a viz, nem lenne szukseg tob szaz km vezetekre, mert "hazon belul" maradna a viz. Nem lenne TV. A musorokat csak interneten lehetne megnezni, az RTL Most-hoz hasonloan. igy TV-re se lenne szukseg.


Most hirtelen ezek jutottak az eszembe.


2011. aug. 9. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy képzelem el jelenleg, hogy nem lesz tvm, számítógépem, víz, villany, lakás, szóval kb. semmi. De nemcsak nekem nem lesz hanem több ezer embernek. A svájci frank szárnyalása élhetetlenné teszi majd az eddig is szegényes életünket. Háború fog kitörni, és minden kezdődik az elejéről. :)
2011. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit írtál valahol a hülyeség és a lehetetlen közt van.

Ezeknek az ellentét lesz. A cégek minden új erőforrást elpusztítanak a pénzért. A víz szennyezett lesz, többet fogunk TV-t nézni és jobban gyengül a család.

Stb stb... Melyik mesekönyvben olvastad ezeket?

2011. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem szoktam mesekonyveket olvasni... -.-"

amugy meg a fejlett orszagokra gondoltam, nem pedig magyarorszagra...

2011. aug. 9. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!