Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert merul le olyan hamar az...

Miert merul le olyan hamar az akksia a samsung galaxy acemnek pls segitsen valaki :/?!

Figyelt kérdés
2 napja van meg eza telefon megvagyok vele nagyon elegedve csak az a baj hogy mar amikor leveszem töltőről 1 perc után azt jelzi hogy 97 % az aksi :S??
2011. aug. 9. 17:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telóm, van és csak annyi a baj, hogy nem zárja be az alkalmazásokat magától. Le kell tölteni az androidmarketről az advanced task killert. Lesz a menün belül egy ikon egy android baba arra rákattintassz, és ott kiírja, hogy mien alkalmazások vannak nyitva. Ott rákattintassz a KILL selected apps feliratra és bezárja az alkalmazásokat. Ennek a telefonnak ez a hibája, hogy nem zárja be az alkalmazásokat. Ezért nem szabad netezni rajta task killer nélkül, mert csinál egy jó kis számlát, mivel nem zárja be a netet.
2011. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
úhh máris letöltöm :)) netezhetek nyugodtan van fizetve rá net :P
2011. aug. 9. 17:41
 3/41 A kérdező kommentje:
és azt esetleg nem tudod megmondani hogy hogyan kell a menü mögé képet tenni :)? sajna nekem nem megy még :/
2011. aug. 9. 17:43
 4/41 A kérdező kommentje:
Àh nem jo :// 10perce vettem le a toltorol es rogton 89 re leugrott :///17%nal nem megy olyan gyorsan le pls helllp nem akarom vissza vinni :'-(
2011. aug. 9. 18:25
 5/41 anonim ***** válasza:

Hát azt még én sem tudom hogy hogyan kell képet rakni, de majd próbálkozom.

És be is zárod az alkalmazásokat?

Mert azt mindig be kell zárni. Pl, ha megnyitsz egy játékot utána rögtön be kell zárni, mert nem zárja be ,agától. Sajnos mindig nyomogatni kell a task killerel.

2011. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Nézelődtem a telómban, és a beállításokban sem lehet beállítani meg ha rámegyek egy képre ott sem lehet beállítani a menü mögé.
2011. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
persze kinyomogatom :) de most mintha tovább birná mert mióta irtam akkor volt nem is tudom már mennyin majdnem fullon és most 51 %.van énis ugy probáltam de nekem se sikerült a kép :D egyedül témával ment .. amugy köszi hogy segitesz :))
2011. aug. 9. 22:03
 8/41 anonim ***** válasza:
Nincs mit kérdezhetsz még Ha tudok segítek.
2011. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
most egyenlőre nincs semmi :D birja most rendesen vagyis még hamar merül de nem annyira :)
2011. aug. 10. 14:31
 10/41 anonim ***** válasza:
Akkor jó! :)
2011. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!