Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy barátnőm...

Miért van az, hogy barátnőm csak akkor keres ha valami problémája van, vagy ha valami nagy esemény történik vele? Ha viszont nekem lenne rá szükségem nincs itt.

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet!Velem ugyanezt csinálta bár nem a barátnőm hanem egy haverom akit jó barátnak gondoltam!

Megszakítottam vele minden kapcsolatot ami létezik!

Mert csak érdek barát vagy ennyi!Dobd a francba!Az igazi barát akkor is segít ha te bajban vagy,ennek oda vissza kell működnie ha nem így van akkor ez nem barátság ha nem az egyik fél állandó kihasználása!Hagyd a francba ilyen barátnő nem kell neked hidd el...DOBD

2011. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de sajnos nincs másik barátnőm.:S Nem kimondottan jövök ki a lányokkal,valamiért nem igazán kedvelnek(amit nem nagyon értek...). Fiú barátaim vannak,viszont velük meg sok mindent nem lehet megbeszélni úgy mint egy lánnyal.:(
2011. aug. 9. 17:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egy érdekkapcsolat. Ő nem igazi barát. Max. haver.

Nekem nincs barátnőm. Fiú barátai vannak csak.

2011. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 17:29


Nem baj majd lesz másik barátnő,ilyenre nem pazarold a drága idődet!Higgyél nekem hülyeség egy ilyen emberre az időt elcseszni.Én mindig ugrottam mint egy hülye gyerek ha valamire megkért vagy valami,amikor nekem lett volna szükségem a segítségre akkor nem kaptam soha...

Ez nem barátság hidd el,találni fogsz olyat kit igaz barátnő lesz,én is ezen agyaltam mindig hogy jaj mi lesz nem lesz barátom csak haverjaim.

Ha nem kapsz tőle semmit segítséget ha úgy van vagy nem hallgat meg akkor nem olyan mindegy hogy benne van e az életedben vagy nincs?

2011. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt csak te adsz neki de ő neked nem ad semmit!Most gondolj bele egy olyan párkapcsolatban ahol az egyik fél mindig ad,a másik meg semmi,egy barátság is hasonlóan működik én szerintem!

Mennyi idős vagy amúgy?

2011. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
21éves vagyok.
2011. aug. 9. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele, de remélem most az egyetemen lesznek igazi barátaim vagy vki akivel szórakozni elmehetek legalább
2011. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem hogy tudod hogy kihasznál akkor miért olyan fontos neked?

Mondjuk ezt neki is elmondhatnád szépen,hogy ha valami van akkor ő sohasem segít neked csak mindig te ő neki,mond el neki szépen!

Miért ragaszkodsz ennyire hozzá azt nem értem?Amikor tudod hogy milyen....

2011. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert régen ismerjük egymást,és nincs senki más akivel mindent meg tudnék beszélni. Benne megbízom teljesen, viszont rettentően önző amit ő nem lát be. Mondtam már neki,hogy rosszul esik hogy csak akkor keres amikor gondok akadnak a kapcsolatában,amikor pedig az én kapcsolatomban volt probléma nem támogatott. Sőt... Nem tudom hol ismerkedhetnék normális lányokkal.:S Ha nincs ló,jó a szamár is...:(:S
2011. aug. 9. 18:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy darab barátnőm sincs..

Régebben voltak,azóta elváltak útjaink és csak úgy felszínesen tartjuk a kapcsolatot.A barátaim viszont megmaradtak.

Mondjuk én a barátommal mindent meg tudok beszélni,néha mégis hiányzik egy barátnő.

Ha gondolod írhatsz privátot.

20/L

2011. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!