Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthon szeretnék "barkácsolni"...

Otthon szeretnék "barkácsolni". Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazábol nem barkácsolni akarok, hanem kreativkodni. azínespapírből,rajzlapból, ilyesmiből valami szép tárgyat/díszt készíteni. Mit csináljak?
2011. aug. 10. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Fasszilvás buktát, mert azt szereted.
2011. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, szereted.
2011. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
10/l. Te tényleg retardált lóf@SZ vagy.
2011. aug. 10. 18:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Szánalmas......
2011. aug. 10. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Lófaszilvásat is csinálhatsz, csak győzd leszürcsölni.
2011. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most akkor mi kreatívkodjunk vagy te?:D

Csinálj faltetkót például. Én anno az ablakkeretemet pingáltam ki. Mondjuk ha új, műanyag ablakotok van, akkor ez nem a legjobb ötlet:D

Vagy csinálj egy fényképalbumot, képkeretet, ilyesmit. Az általad felsorolt holmikból hirtelen ezek jutottak eszembe.

2011. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ŐŐŐŐŐ... Anya nem nagyon engedné hogy faltetkót, vagy ablak festést rendeznék XDDDD. Volt néhány rossz húzásom... Pl. gyertyát kellett olvasztani, stb.
2011. aug. 10. 19:25
 8/10 A kérdező kommentje:
:D egyépként én akarok kreatívkodni, csak nincsen ötletem. Nyomtatója meg csak az ősömnek van, és csak feketét tud nyomtatni, és nem engedi hogy nyamtassak képeket :(((((( azért köszi
2011. aug. 10. 19:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem is úgy gondoltam, hogy nyomtass:) Van két kis kezed, meg ollód, nem?:D Kreatív akkor leszel ha lesz ötleted:) Most nem tudok jobbat, papírból nem lehet túl sok értelmes tárgyat készíteni. Vagy ahhoz már nagyon kell tudni:) Ha meg nem használati tárgyra gondoltál, akkor origamizz. Állítólag az is jó móka. Neten biztos vannak fenn hajtási minták.
2011. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Á, már mindent végigorigamiztam. a youtubot a videát és az inda videót is... de köszi. kinyomtatott fényképünk nincs, előhivott sincs, semmilyen.
2011. aug. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!