Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak videókártyát...

Zode74 kérdése:

Hogyan válasszak videókártyát és processzort?

Figyelt kérdés
azzal fordulnék hozzátok hogy ugyebár egyre többen jönnek azzal hogy nem mindegy hogy mien vidikártyád és processzorod van mert nem illenek össze, nah és tudnátok e mondani közép vagy annál nagyobb kategóriában összefüggő processzort és videókártyát, választ előre is köszönöm
2011. aug. 11. 03:18
 1/2 anonim ***** válasza:
igazából mindegy, de mégsem. Ezt úgy értsd, hogy egy proci mellé mindegy hogy ati vagy nvidia kártya kerül e, attól még jó lesz a gép. De talán egy amd proci mellett az ati hálásabb jószág. aztán meg egy gyenge proci mellé nem a legjobb egy nagyon erős kártya mert a proci visszafogja, és fordítva is igaz. Erős proci, gyenge kártya. Kb ennyi. Amúgy mik az elképzeléseid?
2011. aug. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szeretnék venni egy új videókártyát és processzort és azt gondoltam hogy vagy veszek egy raedon hd 6850-t vagy egy gtx 460-t, processzor pedig egy amd phenom II x4-et vagy egy intel core i5-760-t, ilyesmikre gondoltam és nem tudom hogy meik videokártya és processzor az amely viszonylag illik egymáshoz
2011. aug. 12. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!