Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyeneket hol olvashatok még?...

Ilyeneket hol olvashatok még? Nagyon tetszik. és szerintem van értelme. El lehet rajta gondolkozni!

Figyelt kérdés

Én tanulok, Te tanulsz, ő lóg. Én vizsgázom, Te vizsgázol, ő

nem buktatható. Én dolgozom, Te dolgozol, ő hátrányos. Én spórolok, Te spórolsz, ő segélyt kér. Én építek, Te építesz, ő igényel. Én nevelem a gyerekemet, Te neveled a gyerekedet, ő megveri a gyerekeinket. Én megvásárolom, Te megvásárolod, ő kirabol. Én kertészkedem, Te kertészkedsz, ő ellopja..


2011. aug. 11. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rasszista!!
2011. aug. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen...és?! :)

cáfolod a fent leírtakat???

természetesen vannak kivételek, de az csak erősíti a szabályt!!

2011. aug. 12. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a gondolkodás módot nem fogom megérteni soha... Nem értem mért kell valakit a származása miatt kicsúfolni.. Olyan amilyen és? Lehet,hogy néhányuknál sokkal jobb ember az meg , hogy a szülei nem képesek dolgozni menni vagy éppen nem találnak munkát attól ő nem kevesebb mint te vagy én vagy bármelyikünk.. Megvetem és sajnálom az ilyen gondolkodásmódú emberek mint Te... És ezt nem sértésnek vedd.. Nem csak a felszínt kell nézni.. Valószínűleg sokkal másabb véleményt alkotnál róluk ha néha benéznél a felszín alá... Rettentően elszomorít az a tény , hogy mostanában már mindenki a kákán is csomót keres.... Senki nem tökéletes még akkor sem ha ő azt hiszi , hogy az...Szóval kedves kérdező nézz magadba mert te sem vagy tökéletes..(és tudom hogy te nem állítottad hogy tökéletes vagy) Ahogy senki sem az.. Mindnyájan hibázunk és követünk el tévedéseket életünk során.. És Ostobaság valakit a származása vagy bőr színe alapján meg ítélni...
2012. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:) most olvastam el.. Kedves második válaszoló!

Én meg azt nem tudom megérteni, hogy hogy lehet úgy felfogni a dolgot, hogy mennyire természetes, hogy mi tartjuk el őket, én dolgozok, ő otthon van... és a többi. Pontosan erről szól a szöveg is!

Nekik van országuk? nincs... miért? mert gusztustalan egy fajta....

2012. ápr. 21. 16:05
 5/7 A kérdező kommentje:

És apropó, valóban nem vagyok tökéletes, vannak hibáim, de 20 évesen érettségivel, szakmával munkába álltam. Dolgozok a kenyeremért, hogy ételt, italt és orvosságot vegyek, hogy családot alapítsak, hogy rendes körülmények között élhessek!

Ezzel szemben, ők mindennek az egyszerűbb oldalát nézik.

Nem kell dolgozni, elmegy segélyért, nem gondolkozik, hogy hány gyereket ellik még a MI országunkba, hát mi úgyis felneveljük azt is! Persze :)))

a tied is egy fajta felfogás...de számomra meg az nem felfogható!

2012. ápr. 21. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:

04-09 11:16 vagyok és kérdező a te álláspontot is logikus ha úgy nézzük... Megértem , hogy megveted az ilyen életstílusú emberek..És a gondolkodásodat is megértem de..én nem lennék képes így gondolkodni..Nem lennék képes valakit úgy elítélni , hogy nem beszéltem vele , nem ismerem..És igen büszke lehetsz , hogy te ennyi mindent elértél az életbe!:) De téged erre tanítottak,neveltek otthon(szerintem). És mi van azokkal akiket elítélsz?! Őket nagyon nem erre tanították..(sajnos) tehát nem feltétlenül az ő hibájuk.. Persze az is biztos hogy vannak olyanok akik lopnak,verekednek , nem tanulnak stb...de őszintén a fehér bőrű/Magyar embereknél nincs ilyen? Igenis vannak a "mi fajtánkból" is olyanok akik nem éppen tiszteletre méltó életet élnek.. Pont úgy ahogy azoknál is van ilyen akiket te ennyire elítélsz és megvetsz... És nem biztos , hogy azért nem élnek úgy mint mi mert nem akarnak hanem mert nincs rá lehetőségük se pénzük... Mindenki megjavulhat ha akar.. (De lehet én vagyok túl naiv) És a saját országról meg...Nem alapítottak való igaz.. de nem azok nem alapítottak akik MOST élnek hanem azok nem alapítottak saját országot akik AKKOR éltek.. Tehát ezért nem érdemes a most élőket hibáztatni és még egyszer mondom : Én teljes mértékben megértem a te álláspontodat és az is , hogy mi miatt vélekedsz így:)

u.i.:Én ismerek az általad elítélt emberek közül egy jó párat és ők igen is rendesek :)

2012. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom! :)

Ismerek jó párat én is, és vélekedtem róluk egy darabig úgy, hogy van köztük rendes. De sajnos csalódnom kellett mindegyikükben, nincs kivétel. A vér nem válik vízzé! ugyebár. :/

Nem mindegy szerintem az sem, hogy így hangzik a mondat: 'Van a mi fajtánk közül is egy-kettő aki nem tisztességes'

vagy pedig így: ' Van köztük normális'

azért az arány szerintem igen számottevő! Van különbség

2012. máj. 16. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!