Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan verekedjek? Tippek?...

Hogyan verekedjek? Tippek? Ötletek?

Figyelt kérdés
Van egy kb. velem egyidős srác, aki ellen holnap verekedni fogok. Tudom, az lenne a megoldás, ha egyáltalán nem verekednék, de egyszerűen elkerülhetetlen a balhé. Higgyétek el, én amúgy egyáltalán nem vagyok verekedős típus, inkább békeszerető alkat, csak önvédelemből bunyózom.
2011. aug. 12. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
rohanj felé és üvöltsd hogy "BANKAI"
2011. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a fejét ütni az öklöddel, ha nem akarsz tisztességes lenni rugdosd tökön vagy ess a torkának két kézzel, feszítsd hátra az ujjait, harapdáld a fülét, ilyesmik. Hasba is vághatod vagy hátulról vesén de ezek veszélyesek lehetnek.
2011. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Légyszi, normális válaszokat...
2011. aug. 12. 15:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, köszi.
2011. aug. 12. 15:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak könyörgöm ököllel üss és ne tenyérrel. Amúgy ha hasba rugod vagy ütöd akkor máris könnyebb dolgod van (azért annyira ne hogy bevérezzen a bele vagy akármi :D). Ököllel orrbavágod, alárugsz
2011. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

hasznald a megszeliditö Jutsut :)

Am varj elmondom........................... Kicsit lejjeb!!..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... nnem inkabb... remenytelen vagy... baazd hogy lehetsz ekkor balfaasz? vereds meg magad

2011. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy legyél k*va gyors.
2011. aug. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
gyakorolj gyorsan utni és us és lépj hátra és ezt fojtasd:)
2011. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek, bocs lefelejtettem (második vagyok) az győz aki gyorsabb. Még jobb ha nem számít majd rá hogy ütni fogsz és mondjuk azthiszi simán elverhet, sózz oda neki gyorsan!
2011. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na megvolt már?:D
2011. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!