Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van ennyi buta ember itt?

Mért van ennyi buta ember itt?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetek donor?

halj meg, támadj fel zombiként és szedd ki a szerveidet


Nem lehet ezt az embert kitiltani már innen??? Baromi unalmas!


Mi lessz a varázslók a Waverly helyről a vége?

Én láttam a végét.. Asszem az lesz h fejbelövi magát a csaj mert utálja hogy ilyen szhar sorozatban kell benne lennie..



ez csak néhány a sok közül amiket találtam

mit bántsátok ezeket az embereket

ha nem tuddtok rá válaszolni akkor ne gyertek ide

unnyátok az é.....


2011. aug. 12. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
hidd el dög unalom lenne ha mindenki normálisan válaszolna... és azért ezek a "vicces"válaszok után vagy előtt vannak komolyak is...:))
2011. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mért van ennyi buta ember itt?"

A buták úgy tanulnak, hogy kérdeznek :D

2011. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tetszik a ***** válasza:
Nem feltétlenül buták, csak Trollok. Itt anonim vagy, olyan válasz írsz, amilyet akarsz. Le kell pontozni őket, és akkor a végén kitiltják őket az oldalról. Kész.
2011. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre hülye válasz, tudod... Tehát, mert a sok bar.omarcú kihagyta a kezelését.

egyébként, ha úgy is jön normális válasz, a gyökérségek csak jók, meg kell vmi megélhetés a fu.ckyeahnek is. :)

2011. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!