Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18. szülinapra szeretnék...

18. szülinapra szeretnék ajándékot vásárolni egy barátnőmnek de már kifogytam az ötletekből, szükségem lenne néhányra, hogy mégis milyen különlegességgel lephetném meg ami tényleg egyedi? (L/18)

Figyelt kérdés

Már vettem Neki ékszert (nyakláncot, gyűrűt) plüssállatot, nem is egyet, leptem már meg sminktermékkel, ruhával, barátságról szóló kiskönyvecskével, dísztárggyal ... stb egyszóval szinte mindennel! Már több mint 3 éve vagyunk nagyon jóban ... szülinap-névnap plusz volt amikor csak úgy megleptük egymást vmi kis aprósággal és egyszerűen nincs több ötletem ... :( Valami különlegeset szeretnék venni Neki viszont pénzem sincs túl sok mivel itthon elég komoly családi gondok vannak és többet sajnos nem tudtam összegyüjteni ... :(

A lány elég talpraesett, határozott, céltudatos és egyedi. Ha ez segít valamiben ... :) Tudom, hogy elvileg mindennek örülnie kellene amit tőlem kap hiszen barátnők vagyunk de mégis nehéz...

Szval várok minden kreatív vagy jónak vélt ötletet!!! Előre is köszönöm! :)


2009. ápr. 13. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vehetsz neki újra sminkterméket ékszert plüssállatot vagy bármit. Csak másmilyet. Most ez olyan, hogy ajándékot is adtál már neki... és most megint azt fogsz :)

Csináltathatnál neki egy nyakláncot amin rajta van a neve kövekkel kirakva az olyan 10ezer körül megvan pl. ezüst. ékszerészhez kell bemenni lehet olcsóbban is csinál. Ez egy különleges ajándék és egyedi.

Esetleg szerezd meg a kedvencének az autogrammját pl. neten is lehet vásárolni vagy nem tudom...

2009. ápr. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

koncertjegy? vagy bármi más helyre jegy ahova szivesen elmenne? ha szinházba szeret menni,akkor szinházjegy?

hát ruhát (pólót,öv stb...)lehet h necces venni,de ha tudod a méretét és az izlését,akkor ennek is biztos örülne.vagy ha nem konkrét dolgot szeretnél akkor esetleg ajándékutalvány.

esetleg könyv?magazin előfizetés?

2009. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz magad is. Nekem 18. szülinapomra varrt egy táskát a barátnőm és megtöltötte. Tett bele egy kis macit, ami a gyerekkoromra emlékeztet. Egy csomag cigirágót, egy kis üveg alkoholt, és egy óvszert, ezekkel a nagykorúságomra utalt. Volt benne gumicukor, szintén a gyerekkoromra utalva, és pár vodkás bon-bon, amivel szintén a nagykorúságomra utalt. Volt benne ilyen kislányoknak való smink cucc, meg rendes szemhéjpúder is. Ja meg egy kis gyerekeknek való könyv (ilyen babáknak való), és Murphy szexuális törvénykönyve. Gondoltam leírom. Nem muszáj ezt mind beletenni, de nekem nagyon tetszett, sírva fakadtam, és tényleg rádöbbentett, hogy akár akarom akár nem, már én is felnőtt lettem.
2009. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vehetsz neki mozijegyet pl a kedvenc filmjet,vagy amit szeretnetek kozosen megnezni,vagy suthetsz neki valami szep,kreativ tortat.

En pl a baratnomnek szulinapjara veszek 1 polot es rafestek valami szepet vmi rajzfilmfigurat amit szret,vagy vmit amirol en jutok eszebe es esteleg sutok tortat is.

Szerintem azer 1 plusmaci barmikor johet pl ha vettel mar macit vehetsz most valami kis majmot vagy ilyesmit es melle torta vagy bluz sztem jo ajandek.

2009. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek az ötleteket! Sokat segítettetek! :)
2009. ápr. 13. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó ötletek.
2009. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!