Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sims2-be hajakat, ruhákat...

Sims2-be hajakat, ruhákat honnan lehet letölteni, illetve hogyan tudom a játékba belerakni?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon fontos lenne!: ) A húgomnak holnap lesz a születésnapja, és imádja a sims2 játékot. Mivel pénzem nincs ajándékra szeretném meglepni ezzel!! :) Előre is köszönöm!
2011. aug. 14. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Modthesims.com barasims.gportal.hu alexandrasims.gportal.hu ezekről nagyon sokféle nagyon jó cuccokat lehet letölteni nemcsak hajakat:D És úgy kell belerakni, hogyha már felvan rakva a játék a gépre, akkor megkell keresni a sajátgépen, hogy EA Games/The Sims2/Downloads, és ha nincsen downloads mappa akkor csinálsz egyet. És le kell tölteni a Sims2Pck Clean Installert. És ha töltöttél le pár cuccot akkor kicsomagolod és berakod a Downloads mappába amit fentebb említettem. És utána megnyitod a Sims2Pack-et, és lenyitod, fent hogy downloads, és megvárod amíg teljesen be nem töltődik, és utána leokézod
2011. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
huh rem elég egyértelmű voltam:D
2011. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) hallod ehhez a Sims2Pck Clean Installer letöltéshez tudsz linket adni? : s
2011. aug. 14. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!