Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap egy játszótéren ittunk...

Lea:) kérdése:

Tegnap egy játszótéren ittunk és cigiztünk a barátainkkal (18 év alatt vagyunk) és odajött hozzánk egy rendőr és felírta az adatainkat de azt mondta hogy nem értesíti a szüleinket. Milyen következménye lehet ennek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
semmilyen, általában szokta, este, hogyha látja, hogy kisebb társaság, alkohol meg ilyenek, ismerősöm mondta, mert megkérdezték, hogy miért írja fel az adatokat, és azért, hogyha éjjel, lesz a környéken valami bűncselekmény, akkor őket elővehetik, szóval megkereshetnek, meg kihallgathatnak, érted.
2011. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tetszik a ***** válasza:
32%
Priusz. Veheted figyelmeztetésnek is. Ha még egyszer elkapnak 20-30K Ft büntetés a szüleiteknek.
2011. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
dehogy ez hülyeség..
2011. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rád akar ijeszteni! Inni és cigizni egy játszón?
2011. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos semmi.


Legalább a piásüvegeket meg a csikkeket is szanaszét hagytátok? Úgy kéne. Ha már suttyó parasztok vagytok, akkor csináljátok rendesen.

2011. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tetszik a ***** válasza:
100%

11:26 :


Tiszteletben tartom, amit leírtál. Barátnőm nyilvános téren való cigizésért kapott ilyet, tehát megtörtént eset. Ráadásul a kérdezőék játszótéren voltak. Elhiszem neked, hogy a rendőrök ezért írnak fel személyes adatokat, de hogy ha rajtakapják őket többször, akkor biztos nem marad büntetlenül, vagy pedig végletekig korrupt a rendőr.

2011. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szamóca.. ***** válasza:

ezt a priusz dolgot én sem tartom valós parának.

amiért nem: priusz csak úgy kaphatsz, ha eljárás indul ellened (akár szabálysértési, akár bűncsleekmény), ha "bevisznek a gépbe", arról pedig értesülnie kell a nevelőnek, gondviselőnek.

olyan nincs hoyg a rendőrbácsi felírja a neved egy kis füzetbe, hogy ha még egyszer meglát akkor már indít ellened, ennél kicsit összetettebb a rendszer.

2011. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szamóca.. ***** válasza:

jah válaszolni meg elfelejtettem:D

valószínű szimpla igazoltatás volt, én is találkoztam már olyannal aki irkált közben. az semmit nem jelent, az adataid alapján a központi rendszerből lekérdezte hogy nem vagytok-e kéjgyilkosok, és ennyi.

2011. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

''Sajnos semmi.


Legalább a piásüvegeket meg a csikkeket is szanaszét hagytátok? Úgy kéne. Ha már suttyó parasztok vagytok, akkor csináljátok rendesen.'' nem mindet rendesen összeszedtünk szerintem még az előttünk ott lévők után is kitakarítottunk és ez egy egyedi eset volt amúgy nem szoktunk játszótéren inni. a többi választ pedig nagyon köszönöm:)

2011. aug. 14. 11:46
 10/10 anonim ***** válasza:

nem priusz, az azt jelenti, ha folyt ellened büntető eljárás.


semmi nem lesz. elvileg megbüntethetnének, mert játszótéren cigiztél, ami szabálysértés, illetve közterületen ittál ami szintén szabálysértés. de ha meg akarna büntetni, már ott megtette volna.

2011. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!