Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok olyan munkákat amik...

Írnátok olyan munkákat amik nem (igazán) stresszesek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 14:46
 1/5 ödön xD válasza:
hólapátolás
2011. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mármint olyanra gondoltam amiből meg lehet élni
2011. aug. 14. 14:48
 3/5 anonim válasza:
Nem kell stresszelni a munka miatt. Mitől félsz? Ennyi erővel a hólapátolástól is parázhatnál hogy elcsúszol aztán szétvered a fejed a jégen. Fő a nyugalom.
2011. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tetszik a ***** válasza:
Stresszoldó munkák? Tánc? Zene? Ésatöbbi hasonlók? Amúgy bármiből meg lehet élni, csupán jó kell lenni az adott munkából.
2011. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a munkán, hanem a hozzááláásan múlik. Nézdd meg, a legtöbben azt mondják hogy a mezőgazdaság az egyik legkevésbé stresszes ágazat, mégis mennyi gazda nyavalyog mindig hogy így rossz a termés, úgy rossz a felvásárlás (persze van aki ennek ellenére is stresszmentes, jó hozzállású). Bár én ennek ellenére mégis azt mondom hogy a jó munkahely a nagy stresszforrásoktól (multik, városok, tömeg) távol helyezkedik el. Például az erdészkedés, geológia, természetvédelem munkaköréről nem hinném hogy kifejezetten stresszes világ lenne.

"mármint olyanra gondoltam amiből meg lehet élni"

Remeteség.

2011. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!