Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mazsorette...

Mi a véleményetek a mazsorettes videómról?

Figyelt kérdés
Érthető volt?
2011. aug. 14. 19:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2011. aug. 14. 19:52
 2/12 anonim ***** válasza:
Emike! Nagyon aranyos, természetes és ügyes vagy. Tetszett nagyon a videód, de ha 100 évig élek sem tudnám megtanulni a forgatásokat. Gratulálok, és sok sikert neked!
2011. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nagyon aranyos :D ügyes vagy :)
2011. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet ebböl megtanulni...
2011. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Két értelmetlen dolog van a világon: a férfiak melle és a mazsorettkedés.
2011. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne értelme???És legalább valaki őszinte volt,hogy semmit nem lehet belőle megtanulni,legalább nem nevezte értelmetlennek...Az ilyen embereknek még élniük sem kéne.
2011. aug. 17. 21:55
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Ezt szerencsére nem te döntöd el.

Nekem azóta ilyen lesújtó a véleményem a mazsorettkedésről (sosem tetszett persze), amikor elolvastam egy olvasói levelet valami családi újság pszichológiai tanácsadó rovatában. Ebben a kedves anyuka amiatt panaszkodott, mert lánya eddig mazsorettkedett, úgy tűnt kifejezetten élvezi, de most abba akarja hagyni. A kedves anyuka kétségbe esve kérdezte, hogy mi legyen, mert a mazsorettkedés annyira jó dolog, annyi helyre eljut a lánya, annyi lehetőséget rejt.


Rendesen ledöbbentem, hogy létezik olyan nézőpont, ahonnan a mazsorettkedés ennyire világmegváltó dolognak tűnhet. Teljesen abszurd volt, és onnatól kezdve annyira sem tudtam komolyan venni, mint addig.


De nem voltam ezzel egyedül. A válaszoló szakértő, nem kisebb személy, mint Vekerdy Tamás is felhívta az anyuka figyelmét, hogy talán hagynia kellene döntenie a lányát, aki most ért a tinikor azon szakába, amikor már másképp kezd gondolkodni a világról, már nem vonzza annyira a "majomkodás". (Ő írta.) Tehát hagyni kell a lányt.

Mélyen egyet értettem vele.


Persze ettől még lehet, hogy másnak változatlanul az életét jelenti a majomkodás csapnivaló rézfúvószenére. (Most én mondom.) Legyen úgy, élvezze az életet, de ne várjon érte tőlem elismerést.


Szóval kívánok további minden jót! Ha pedig legközelebb beleszaladsz egy egymondatos trollkodó válaszba, akkor mielőtt a halálát kivánnád, mindig gondolj arra, hogy lehet, hogy nincs igaza, de nyilván van valami oka, hogy pont úgy vélekedik a kérdésben, ahogy, csak éppen nem volt kedve kifejteni.

2011. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Úgy beszélsz, mint kiszel tüncy...bocsi

am ügyes vagy

2011. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért nem a halálát kívánta,mert én olyat tényleg nem tennék,csak nemtom,azt a részt nem gondoltam komolyan.Hát mi pl.Többségében nem fúvós zenére táncolunk.
2011. aug. 18. 20:08
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: mért beszélek úgy??XDD Nem is szoktam őt hallgatni,képen is alig láttam,csak hallottam róla,biztos,hogy nem tőle tanultam,de a második részt köszi:D
2011. aug. 18. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!