Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szulok mert nem engedik a...

A szulok mert nem engedik a gyerekeket Facebookozni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 20:29
 1/6 anonim válasza:

Ilyen szülőkről én még nem hallottam..:'D

Miért kéne eltiltani a gyereket?

Én 14 vagyok, sose tiltottak el, bár lehet, hogy akit eltiltanak az facebook-függő.

2011. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert sokan túlzásba viszik. Ettől félnek a szülök is.


17/L

2011. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert úgy rákattannak, hogy nem esznek időben, rendszeresen, nem kommunikálnak személyesen egész nap, gubbasztanak a gépe előtt napi 8-10 órát akár és nem tanulnak, nem fekszenek le időben, álmosan járnak suliba. Gondolom ezen egyszerű oknál fogva
2011. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a facebook lehet káros. mondom mint szülö aki sokat használja a gépet.


a fiatalok sajnos képesek olyan infokat kiadni magukról családról amit akár az egész világ is láthat. esetleg olyan képeket feltenni ami nem publikus.

habár gondolom azok a szülök akik elve meztelen képeket tesznek fel pl iwiw-re bébieikröl azoknak ez teljesen mindegy.


plussz minden olyan ember aki gyerekeknek/tiniknek árthat az a facebook-n fent van. álnéven feljelentkezik és pikk pakk megtudja a címet, iskolát stb... kicsikar olyan képeket amik nem publikusak.


azt hiszem a gyermek kellö felvilágosítása mellett és folyamatos figyelmeztetéssel ezt egy normál fiatalnak fel kell fognia és már is facebook-hat.

2011. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a facebookkal van a bajuk, hanem azzal, hogy


1: mindenféle erotikus képeket töltögetnek fel magukról, erotikusnak semmiképpen nem mondható 11 éves lányok.


2: teljesen idegen emberek bejelölgetik őket, mire ők boldogan visszajelölnek, mert de jó! már 524 ismerősöm van, holott 32-ről tudja valójában, hogy ki is az. Lehet pedofil, lehet rosszakaró, bárki...


3: tapasztalatból tudom, hogy képesek órákon keresztül pötyögni a telefonjukon és posztolgatni, ahelyett, hogy megtanulnának beszélgetni (szájjal!) a körülöttük élő emberekkel


Szerintem ezek a legfőbb problémák. De ha mondjuk a szülő ezt elmagyarázná és megtanítaná kezelni a fb-t, akkor azért nem kéne eltiltani tőle a gyereket.


Még valami: Érdemes lenne megtanulnotok használni, hogyan kell egy zárt körben megosztani a posztjaitokat, mert amit a barátaidnak írsz, nem tartozik pl. a tanárodra, vagy a szomszéd nénire :D

2011. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hogy ne találkozzanak a férfigyülölő örök szűz takonypóc felnőtt kislányokkal kiknek eszmerendszerűk halott ugyecsepregi alexandra balatonlelléről 8osztályoddal ki amgában beszél és folyika nyála szádból életed nincsen anyád tart el és hízika dagadt beled
2016. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!