Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lélekölő a gyári munka?...

Miért lélekölő a gyári munka? Az egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt szerencsém hozzá. Nagyon monoton tud lenni,főleg ha szalagnál vagy. Na azt alig lehet túlélni,de vannak jobb "pozíciók" is. Én voltam mindenféle helyen,túl lehet élni,de nem egy életcél!
2011. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hozza szerencsem. Naponta tobb szazszor, vagy szerencsetlen esetben tobb ezerszer megcsinalni ugyanazt,az kikesziti az embert. AMikor vegig gondolod az egesz eleted, eltervezed a nyaralast, stb es ranezel az orara es rajossz, hogy kb 5 perc telt el azota, hogy megnezted az idot, az hidd el, nagyon ketsegbeejto tud lenni. Amellett ez nem eletcel, az embernek kihivasokra van szuksege, es nem arra, hogy egy darab csavarnak erezze magat. Es nem utolso sorban kidolgozod a beled ehberert. Kulonosen a teljesitmenybert tud kiakaszto lenni, mert azt ugy alapitjak meg, hogy meg veletlenul se erd el azt a szinten ahol esetleg keresni is tudsz egy kics penzt.
2011. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mióta dolgozom többnyire gyármunkás vagyok. Nagyon szeretem.

Persze, ízlések és pofonok. Kitartó vagyok, jó a monotónia tűrésem, jó fizikummal rendelkezem nő létemre.

Leérettségiztem, szakmát szereztem (bolti eladó, amit szintén szeretek csinálni, csak jobban megéri munkaidő/fizetés arányban a gyárban), beiratkoztam főiskolára, de félév után rájöttem, hogy nem szeretem. Nem mindenki lehet diplomás. Én szeretek dolgozni.


Amúgy nem olyan monoton, beszélgetni általában lehet. És nem mindenütt szalagon megy a munka, mi pl. szabadabbak vagyunk, inkább egy nyüzsgő műhelyre hasonlít, mint gyárra. Mindenki ért mindenhez, változatos, hogy éppen mit gyártunk.


Számomra nem lélekölő, szerintem egy t*sco pénztárban monotonabb lehet.

2013. febr. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó! Szereted te a nagy l.f.szt,csak fényezed itt magad.

Azért végzel ilyen ótvar munkat mert ahhoz h.lye vagy,hogy valami normális helyre felvegyenek.

2014. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, utolsó igazad van. Bár szerintem minden munka, ami kötelező, az lélekölő is..
2020. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!