Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik már voltak pótvizsgán!?...

Akik már voltak pótvizsgán!? (lent)

Figyelt kérdés

9.-es matek..

Aki volt már pótvizsgán, mit kérdeztek? Hány feladat volt? Geometriából kell majd szerkeszteni, vagy csak a pitagorasz tétel, ill. szögszámítások? vagy abból nem is kérdeznek semmit? Algebra.. olyankor mit kérdeznek leginkább? szorzattá alakítás? törtes? :S Függvényeket mindig kérdezik? :S Mennyi időd volt rá? :S

Köszi előre :)


2011. aug. 17. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

úúristen.

ti ezt csak most tanuljátok??

mi ezeket hetedikbe vettük..

2011. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

amugy segítenék csak nem voltam soha pótvizsgán.

szerintem nézd meg a neten a tavalyi kérdéseket vagy tanulj meg mindent ez a legbiztosabb:)

2011. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én soha nem voltam pótvizsgán, mindig 5- ös voltam matekból de több osztálytársam is volt és tanárfüggő ha rendes akkor olyat kérdez amit tudsz! de bármit kérdezhet!
2011. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Igen, mi még most tanultuk...

1,5 hónapot kórházban töltöttem, így sok minden kimaradt, nem tudtam bepótolni. Az algebrával most is picit gyengén állok, a törtes rész nem megy.. a többi igen. Most belenézek a függvényekbe is :)

Egyébként, a halmazoknál mit kell még csinálni? :/

2011. aug. 17. 13:52
 5/7 A kérdező kommentje:

13:51 a vicc az, hogy 3-as 4-es tanuló vagyok! DE a matek eleve kifog rajtam, ezért nem tudtam bepótolni rendesen. A tanárom kifejezetten gyűlök. Látom rajta, a tekintetéből..

Év vége környékén, kértem tőle még egy utolsó lehetőséget (akkor már a geometriát vettük) Szerdán bejelentette, hogy Csütörtökön, akik bukásra állnak, dolgozatot írnak, az egész éves anyagból!! Normális? .... 2,5 hónap is kevés, nem hogy egy hónap.

Volt 6 feladat, most azon gondolkozom, hogy lehet, hogy olyasmi lesz a pótvizsga is? :)

2011. aug. 17. 13:57
 6/7 A kérdező kommentje:
elírtam, szóval.. 2,5 hónap is kevés, nem hogy 1 nap :)) ....
2011. aug. 17. 13:57
 7/7 anonim válasza:
Az elsőnek üzenem hogy amit 7ikbe meg 8 adikba vettél matekot, kb az a tananyag 9 edikbe nagyon picit kiegészítve.
2011. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!