Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Malacka fiú vagy lány?

Malacka fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
Földessy Margit a magyar hangja malackának, de az angol verzióban férfi hangja van, és a wikipédián is he-nek írják.
2011. aug. 17. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú.
2011. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztm nem lényeges a neme a mű szempontjából. Hasonlóan mint pl. az EREDETI (nem a Disney-féle agyoncicomázott) Pán Péterben Csingiling.
2011. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fiú
2011. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem is fiú xD
2011. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem lány
2011. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és ha egyik se? pl ufo ._.
2011. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A neme nem meghatározott. A műben mint „nagyon kis állat” van aposztrofálva.
2011. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
"Piglet is a boy. And, despite the pink ribbon occasionally seen on Eeyore's tail in Disney-drawn images, Eeyore is also boy. Says Eeyore, ''At least I was...last time I looked. Thanks for noticing me.'' In fact, every character in ''Winnie-the-Pooh'', and ''The House at Pooh Corner'' are boys except Kanga. There are references to other female characters, namely some of Rabbit's friends and relations, but none of them have any speaking parts."
2011. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!