Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha valaki...

Miért van az hogy ha valaki kiír egy kérdést erre az oldalra 95%-ban olyan válaszok érkeznek hogy "ott a google" meg hogy "hogy lehet ilyet kérdezni? "

Figyelt kérdés
Komolyan,ezt már így megfigyeltem. Kérdem én,ennyi erővel mi értelme van ennek az oldalnak? Ha elméletileg "ott a google". vagy csak nekem szúrja a szemem ez a lekezelő stílus minden kérdésnél?
2011. aug. 19. 21:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
10%

Szerintem azért írnak ilyeneket, mert nincs jobb dolguk annál, hogy beszóljanak a kérdezőknek...

Egyébként tényleg hasznos lenne egy lekezelő-stílus szűrő :D

2011. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

NEm mindegy, hogy mit kérdez valaki. Ugyanis ha megkérdei, hogy pl. mi a viz képlete, akkor arra jogod az ott a google - ugyanis ez az oldan NEM arra való, hogy ha valaki lusta használni a netet, akkor más tegye meg HELYETTE. Ugyanannyi lenne oda irni be a kérdezett fogalmat, és mindjárt meg is kapná rá a választ.


Enen az oldalon AKKOR van értelme kérdezni, ha a google nem ad érthetö választ, illetve ha nem tudja, hogy MIT kellene beirnia oda.

AMikor pl. valaki keres egy növénynevet, az ITT jogos, ha megkapja a nevet, akkor viszont OTT kellene neki tovább keresnie az ápolásról.

2011. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

CSak olvasgasd még az oldalt, és rá jössz magad is a válaszra!

:)

Mindjárt körülnézek és linkelek egy-két kérdést is!

2011. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó én azt elfogadom hogy vannak itt tényleg,akik hülyeségeket kérdeznek,de sajnos elég sok olyannal is találkozom,hogy valaki kérdez valami teljesen normálisat,és akkor egyből elkezdik osztani a nagyokosok...
2011. aug. 19. 21:18
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Nincs igazad!


A legtöbb kérdésre megpróbálunk megfelelő válaszokat adni.

Tény, hogy vannak olyan kérdések, amitől az ember a falnak szalad és nem bírja ki, hogy meg ne kérdezze: Hogy lehet ilyen kérdést feltenni...

Továbbá vannak olyan kérdések amire sokkal gyorsabban és pontosabban megkaphatod a választ ha használod a www.google.hu oldalt.

Pl. mennyibe kerül "X" helyről eljutni vonattal "Y" helyre?

Ha ugyanezt a kérdést beírod google-ba, szerintem az első oldalon megtalálod az "elvira" linkjét és annál pontosabban nem fogja itt megmondani senki. Ráadásul azonnal jön a válasz és nem kell megvárni amíg valaki "aki már járt azon a vonalon" (vagy tudja használni a google-t) feljön az oldalra és esetleg foglalkozik is a kérdéssel...

2011. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tessék, megkérdezi az útvonalat (jó bevallja, hogy nem tudja használni az útvonal tervezőt), aztán még megkérdezi a pályamatrica árát, de nem modja meg mivel akar menni, és a keresőt se akarja használni!

:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__21..

2011. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A hogy lehet ilyent kérdezni kategóriából egy kis bemutató:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=p%E9nisz+m%E..

2011. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt én elfogadom,hogy vannak hülye kérdések,nem is egy,ez szerintem egy ilyen oldal velejárója,és vannak akik tényleg kultúrált és normális válaszokat adnak,de tényleg van egy két paraszt akik tök lekezelőek,vagy kigyúnyolják szegény kérdezőt,stb. és még a kedvét is elveszik tőle hogy kérdezzen itt bármit is
2011. aug. 19. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy a világban is van "néhány" bunkó!

De hát beláthatod a te kérdésédre sem érkeztek bunkó válaszok.


Nem lehet általánosítani!


21:19

2011. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ez igaz,de erre nem lehet azt mondani hogy írd be a google-ba:D
2011. aug. 19. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!