Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tudod fejteni? Nem értem...

Meg tudod fejteni? Nem értem a lényegét.

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 22. 10:10
 1/2 anonim válasza:

Ha a magyar fordításra vagy kiváncsi, itt van, amugy én se értem.:

Iszapba tanultam arról az időről, amit megtanultam, hogy írjak. Ma íráson és varráson maradok: folyóiratokat tartok, terepfeljegyzéseket állítok össze, és paplanokat csinálok. Ez gyakran üt engem az, hogy azok a tevékenységek milyen nagyon hasonlóak. Hogyan a mondatok ugyanúgy mint egy sor öltés sokban kígyóznak végig az oldal mentén a szöveten keresztül. Az aktuális testemben dolgozik képernyőnyomtatást használok ahogy egy annak az eszközei, hogy hosszú ideig összehozzák a szeretetemet, adnak át írást és a varrt sorozatért. A Secret Diary sorozatban belül nézek a bizalmas térbe, ahol folyóiratokat írnak, ahol paplanokat varrnak. A Secret Diariesem oldalai tényleges folyóiratbelépések a képernyő szöveten nyomtatott. A szöveg felveszi a gondolatok áramlását és az kanyargó figyelem ahogy textilfestékkel írok a képernyőn. Mindegyik textiloldal van egy rétegező különböző belépésű, egy a következőre való nap átfedése. Mindegyik paplan egy nyitott notebook, a túlméretezett szöveg, ami kiterjeszt egy meghívást az olvasásra. Mégis a varrt naplók olvashatatlannak bizonyulnak, leleplező igazságos egy élettörténet körvonala: ritmus és minta, sorozatok és rétegek. A nyomás, intenzitás, és a kézzel írott sorozat sebessége utal az érzelmek szövetére. Ez egy nyitott könyv de egy Secret Diary.

2011. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is a fordítás, azt nagyjából értem, csak nem tudom hogyan lehet elolvasni/meg mi a készítési technika. Olyasmi mint egy patchwork, de nem tudom...
2011. aug. 29. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!