Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vizipipába dohány helyett...

A vizipipába dohány helyett lehet teafüvet is tenni?

Figyelt kérdés
Hallotam már walami olyat hogy vizipipába teafüveket is árulnak ha rendes boltban vasarolt teat teszek bele azt is el lehet fustolni mint a dohányt??
2011. aug. 22. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
teafüvet?:O áá, ez engem is érdekel ! ilyenről én még nem is hallottam.:O
2011. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki, károsabb nem lesz mint a dohány.... bár tuti odaég... mivel nem ilyen taknyos mint a pipa dohány
2011. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkorvoszekeverem meezel :D
2011. aug. 29. 01:20
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy működik, majd írd meg:D
2011. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem lesz jó. A méz szépen ráég a tealevélre, a tealevél is szépen megég utána. Szörnyű lesz. A vízipipa dohány nem ég meg igazán, csak a melasz párolog el róla.
2011. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
persze, árulnak, csak tea nélkül....meg varázsgombakrém-levest...
2012. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bandokan válasza:
Jó lesz az, csak szerezz növényi glicerint hozzá. Mindenfajta dohány, diólevél vagy bármi szívható vízipipába ha mézzel és tiszta növényi glicerinnel kevered. A glicerin vízmegkötő hatású és így nem ég el a cucc. 250 Ftért kapsz 50 mlt írd be gugliba, netről lehet rendelni.
2013. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!