Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak magas százalékos válaszad...

Csak magas százalékos válaszadók válaszolhassanak egy kérdésre, nem lenne jó ilyen funkció az oldalon?

Figyelt kérdés

Olyan sok negatív, gyűlölködő válaszokat láttam már kis százalékkal rendelkezőktől. Mert ugye általában olyan válaszokat is írnak, olyan hangnemben.


Nem lenne jó, ha be lehetne állítani, hogy mondjuk 60 % alattal rendelkezők ne válaszolhassanak a kérdésre pl.


2011. aug. 22. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapcsolódik a kétt dolog egymáshoz.

Én adtam már logikailag jó választ, csak éppen nem tetszett a többieknek, ezért lepontoztak.

Ez különösen igaz a pénzügyek és politika témakörre.

2011. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindegyik témakörben megy a lepontozás, ha van egy vérpistike, aki lepontoz mindenkit. Számítástechnikába szoktam JÓ válaszokat adni, de aki nem annyira ért hozzá, lepontoz, mert ő azt hiszi, hogy az nem jó, amit én mondok. 5 éves informatika egyetemet végeztem és jelenleg hardver eladó üzletben dolgozom, rengetegszer szerelek össze pc-ket így nagy tapasztalattal rendelkezem hardverek terén. Pl ha egy konfigba AsRock alaplapot rakok, lepontoznak, hogy az milyen szar. Pedig ez nem így van. Az AsRock nagyon jó alaplapokat gyárt, sokkal olcsóbban mint az asus és kb ugyanolyan jókat.

De ez most nem számít.A kérdésre válaszolva: Nem, nem lenne ez jó, mivel rengetegen vannak 60% alatt is, akik jó válaszokat adnak, csak a vérpistikék lepontozzák őket. Köszönöm, ha valaki végigolvasott.

2011. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, tehát könnyű veszíteni a pontokból ha sűrűn válaszol az ember. Lehet pontozni csak a kérdezőnek kellene egyébként. Hogy a kérdezőnek segített-e a válasz, nem az azt olvasgatónak. Valami nem stimmel ezzel a rendszerrel szerintem.
2011. aug. 22. 17:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem saját kérdésre, csak másokéra láttam olyan válaszolgatókat, hogy e miatt merült fel a kérdésem.
2011. aug. 22. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne csak a válaszokat nézd meg, hanem azt is, hogy egyesek milyen kérdéseket tesznek fel...
2011. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!