Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok hamar elaludni?

Hogyan tudok hamar elaludni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és hajnali 2-3-nál előbb, nem tudok elaludni. Mi lehet az oka? Mit tegyek ellene?
2011. aug. 23. 18:56
 1/5 anonim válasza:
Álmos vagy és úgy nem tudsz elaludni, vagy nemis vagy álmos?
2011. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pl csinálj vmi értelmeset, ne csak gépezz egész nap és ne du 3kor kelj fel!
2011. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég én is beszoptam ezzel..annyi h hozzászoktam a sokáig fennmaradáshoz,aztán meg nem tudatm aludni.Szal feküdj le korán,ha álmos vagy,ha nem akkor is.Aztán olyan 8 körül kejjél fel,és ne aludj nap közben este 22:00 ig.Csináld ezt párszor és meglessz,nekem bejött,sok sikert bástya! :)
2011. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az első válaszoló vagyok, én egyébként amikor lefekszek, lehet, furcsán hangzik, de mindig gondolkodok, mi történt ma, "feldolgozom a történteket", ez általában segít (nekem) elálmosodni.


Lehet, hogy nem szeretsz (sokan nem szeretnek) de az olvasás is segít, főleg ha egy unalmas könyvet olvasol, mert az nem érdekel és ettől elaludhatsz. Ha izgalmasat olvasol, az nemjó, mert felkelti az érdeklődéed és felizguod magad, ez csak felélinkít.

Az olvasást úgy javaslom, hogy feküdj be az ágyba, ha van akkor kisebb lámpát gyújts fel, a párnát támaszd meg az ágynak, hogy ne vízszintesen legyen a fejed, hanem szinte mintha állnál.


Én hason feküdve könnyen elalszok, nemtom, hogy mások hogyan vannak ezzel...


Az is segíthet, hogyha egy filmet nézel, szintén tök unalmasat...


Ha ez sem segít, írj ide vissza

2011. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
OLvasgasd a töri könyvedet hidd el ettől hamar bealszol. XD
2011. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!