Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baleset egy 10 éves gyerekkel....

Baleset egy 10 éves gyerekkel. Sajnálod?

Figyelt kérdés

2011.augusztus.24-én 2 gyerek ottvolt az Olton fürdeni ahol nagyon méj visz volt.Az egyiik ,Ervin fejest ugrott és fulladozottt.A másik ,Szabi hivta a segitséget de már amire odaértek fulldokolt.Én és a barátnöm görkörcsolyázni készültünk ,én kinéztem az ablakon és csak egy mentöt láttam.Az úton sok rossz dolgot hallottunk felöle.Rendör is odament.Egyszer egy ember futott és megkérdeztük merre megy.Igy válaszolt:

-Megyek megnézem a gyermeket mert úgy hallottam feketedik.

aztán egyik barátnönk mondta hogy meghalt,és egyik barátunk is. És a mentö móvitta a holttestet boncolni...bocsika ha hosszú lett de megrázott engem ez az esemény..remélem irtok válaszok elöre is köszii:)


2011. aug. 24. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
És mindez a szórakozás kategóriába.
2011. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Tanulj már meg helyesen írni, a felét nem értem amit írsz... -_- pl. mi a fene az a "móvitta" ?!
2011. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú. De sajnálni nehéz, mert

1. Nem ismertem.

2. Fejest ugrálni egy mély folyóba? Azért tízévesen is lehetne több esze.

2011. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a móvitta véletlen volt ..azt akartam irni hogy a mentő elvitte...nekem nem a szórakozás kategóriában van
2011. aug. 24. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

2011. augusztus 24-én két gyerek lement az Oltra fürdeni, ahol nagyon mély a víz. Az egyik, Ervin fejest ugrott és fulladozott. A másik, Szabi hívta a segítséget, de már amire odaértek, Ervin fuldokolt. Én és a barátnöm görkorcsolyázni készültünk. Kinéztem az ablakon, és csak egy mentöt láttunk. Az úton sok rossz dolgot hallottunk felőle. (Mi felől?) Egy rendőr is kiment a helyszínre. Egyszer egy ember futott, és megkérdeztük merre megy. Így válaszolt: "Megyek megnézem a gyermeket, mert úgy hallottam, feketedik."

Aztán egyik barátnőnk mondta, hogy meghalt, és egyik barátunk is.


Szívesen! Bár sok dolgot nem tudtam értelmezni. Mi az a "móvitta"? Az írásod alapján most végezhetted a második osztályt, ennyi idősen talán nem kéne a gép előtt csücsülnöd nyáron.


A kérdésre, sajnálom őket, de az írásodból nem derült ki, hogy csak ők voltak-e a folyónál, az se, hogy mennyi idősek voltak. Én is lejártam 14 éves koromtól kezdve fürdeni (nem az Oltra), de mindig olyankor csak, amikor voltak ott olyanok, akik nálam jobban tudtak úszni. Ilyen eset akkor történik, amikor a gyerekek menők akarnak lenni, és fejesekkel szórakoztatják egymást, figyelembe sem véve, miről süketelnek a szüleik meg az idősebbek.

2011. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!