Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utánvételes postai csomagot...

Utánvételes postai csomagot ki lehet nyitni még mielőtt kifizeted?

Figyelt kérdés

Hello!


Interneten rendeltem egy árut, utánvételes szállítással postán. Van lehetőség arra hogy még mielőtt kifizetem a csomag árát, kinyissam és megnézzem, hogy ténylegesen az van benne, amit rendeltem?(pl. tégla)


2011. aug. 24. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, sőt, meg KELL nézni, mert lehet hogy nem azt a dolgot hozták amit te rendeltél.
2011. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Addig nem kapod meg a csomagot a postástól, amíg ki nem fizeted, tehát nincs rá lehetőséged.

Ha a csomag nem sérült, a postás nem köteles megvárni, hogy felbontsd a csomagot.

Ha sérülten érkezik a csomag, akkor a postás jelenlétében kell felbontani, és jegyzőkönyvet kell felvenni.


MELYEK AZ UTÁNVÉTEL SZOLGÁLTATÁS ELŐNYEI?


Biztonságos értékesítés


Egy biztos módja annak, hogy kifizessék postán elküldött termékét: a küldeményt csak akkor adjuk át a címzettnek, ha a meghatározott utánvételi összeget készpénzben kifizeti.

[link]

2011. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A futárszolgálattól is függ. Nekem amikor a GLS hozta ki akkor a futár még meg is kér, hogy nézzem meg , hogy az-e van a csomagban amit rendeltem. Úgyhogy az hülyeség hogy soha nem lehet megnézni. Ha postás hozza ki akkor lehet hogy nem.
2011. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha postás hozza akkor BIZTOS hogy nem fogja odaadni mielőtt kifizeted.
2011. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!