Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi illegálisan tartott...

Mennyi illegálisan tartott fegyver lehet ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Napjainkban egyre gyakrabban kerülnek elő.
2009. ápr. 17. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gazdagabb családoknál(akik sikkasztanak is) előfordul, meg a jómódú, csalós cigányoknál, maffiafőnököknél is..nekem van egy ismerősöm(roma), egyszer voltam náluk,nagyon gazdagok..ülünk a konyhában,erre a csaj elővesz egy stukkert,és rám fogja nevetve..meghűlt bennem a vér.mondom bazz vidd már innen..azt mondja nyugi,nincs megtöltve..na kösz..hány baleset volt már ebből..azt nem tudom,volt-e engedélyük,de van egy erős tippem,hogy nem volt.
2009. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Állítólag a fekete piacon nem túl drágán is lehet szerezni, de lehet, hogy ez csak legenda.

Ki tudja...

Bár mondjuk mostanában annyira bankrabló van, nekik is kell valahol venniük. Ha sok pénzük volna stukkerre akkor nem rabolnának bankot. :P


Jobb az ilyen dolgokat messziről elkerülni.

2010. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!