Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz hogyha vattát beáztatunk...

Igaz hogyha vattát beáztatunk orvosi alkoholba és a fülünkbe dugjuk akkor nem kell pisilni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
próba cseresznye
2011. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy lenne bármilyen összefüggés a hallószerveid és az emésztésed között.
2011. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elvileg ott hajszálerek vannak és az agyadba felmegy vagy az idegrendszer izébizé..én se értem pontosan csak mesélték
2011. aug. 25. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Oltári nagy marhaság szerintem. De szem- és fenék összefüggésről már hallottam. Hogy hogyan ? Fenékbe rúgnak és könnyezik a szemed. Bocs
2011. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük akárhogy, a felesleges víz és a felgyülemlett méreganyagok valahogy el kell hogy hagyják a testedet akárhogy stimulálod az agyad. Ez olyan mintha azt állítanák hogy ha nedves szivaccsal dörzsölöd a tarkód nem kell levegőt venned.
2011. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
micsoda eszmecsere ...oksi :)
2011. aug. 25. 16:36
 7/9 hümi ***** válasza:

túl sokat kell pisilned és ezt ki akarod próbálni? :D

am nem tudom :D

2011. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem.. megyek nyaralni busszal és mi van ha bent elromlik a wc és pont akkor kell majd pisilnem amikor letelt 2-3 óránkénti pihenő :D
2011. aug. 25. 20:22
 9/9 anonim válasza:
akkor szólok a sofőrnek, hogy álljon meg, mert bajom van. Cseles, mi?
2012. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!