Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak konkrét példáitok a...

Vannak konkrét példáitok a gondolat teremtő erejére?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
otvan isten (de nem igazán hiszek benne)
2009. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
az elözö se ebbe se a bibliába nem hiszek viszont a gyogyulásban segit
2009. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Konkrét példát kértem.

2. Miért van az, hogy ha én teszek fel egy kérdést, akkor más fogja magát és haszontalannak minősíti. Majd én eldöntöm, nem? Mondjuk nem szoktam se fel, se lepontozni. Ez az egész pontozósdi marhaság.

2009. ápr. 18. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy pár ilyenem, mikor elkezdtem foglalkozni a buddhista tanokkal és nagyon szerettem volna magam mellé egy "mestert", tanítót... és egyszercsak jött.
2009. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

későn írok,de jobb mint soha.


3 éve hetedikes voltam és megnéztem az egyik suli honlapján az osztályképeket.az egyiknél csak nevek voltak és bemásolgattam őket iwiw-re megnézem,hogy ki-kicsoda.és volt egy fiú,akinek profil képén ö volt,de csak a szemkörnyéke látszódott,eltakarta a többit egy ilyen kendő anyám-kínjával.a lényeg hogy csak a homlokát és a szemét láthattam,mert le volt védve.és arra gondoltam ,milyen csodás ,gyönyörű ,számomra megfogó szeme van.3 éve a tekintetébe belezúgtam egy picit-arra gondoltam milyen jó lenne vele-

2 év után rohadt esős idő.a hajam úgy áll mint egy szénakazal.egy magas ,számomra megfogó és vonzó fiú jön velem szembe.és egymásra nézzünk és belefúrjuk a tekintetünket egymáséba.elkezdtünk szemezgetni.nagyon sűrűn láttam,pedig nem járunk egy suliba,nem közös a baráti körünk,csupán-viszonylag közel lakunk egymáshoz.

egy nap facebookozom és tudod,hogy van oldal sáv,amikor kidob embereket-ilyen közösismerősötökvanstb.-és kidobta ezt a srácot.megtudtam a nevét,nézegetem a képeit.majd eszembe jutott ,hogy iwiw-en is megnézem.és ő volt az.az a fiú,akinek a szemébe 3 éve belezúgtam.


Nem rég dumáltam vele a koncerten.Tetszünk egymásnak.

És az egész csak egy gondolat volt.


:)

2011. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!