Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hobbit kellene választa...

Milyen hobbit kellene választanom?

Figyelt kérdés
Valami jó hobbi kellene. A TV-zés már nem elég nekem. A panaszkodás meg már.... Szóval várom a hobbijavasaltokat. Lehetőleg minél olcsóbb hobbit ajánljatok,kérlek.
2011. aug. 26. 11:18
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Sportolni sem szeretek. A vízfestés meg gyerekes dolgo. Szerintem legalábbis.
2011. aug. 26. 11:48
 12/32 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát, ami lefoglal.
2011. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Inkább ráállok az alkoholra. Legalább nem jutnak eszembe a gondok egy darabig.
2011. aug. 26. 11:51
 14/32 monster under yo bed ***** válasza:
fhúú, neked semmi sem jó :/
2011. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Eddig nem olvastam olyat,amire azt mondom,oké,ezt kipróbálom. Jelenleg az alkoholos dolgo tűnik a legjobbnak. Ha részeg vagyok,nem gondolok a magányra. Arra,hogy egy lánynak sem kellek.
2011. aug. 26. 11:55
 16/32 anonim ***** válasza:
Nehogy az alkoholba menekülj, az semmit sem old meg. Nem lesz tőle jobb csak nehezebb. Próbálj meg okosabban hozzáállni a dolgokhoz és ne csak mindenre azt, hogy gyerekes, meguntam, erre nincs pénzem, ezt nem szeretem, de lehetőleg legyen kreatív. És amúgy is, ha akarsz valamit és nem csak akarod és küzdesz is érte teljes erődből megvalósul. Egyetemista vagy? Dolgozol valamit? Egyedül élsz? Mit csinálsz?
2011. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Tanulok. Munkám még nincs,éppúgy,mint barátnőm. Meghalnék legszívesbben,de túl gyáva vagyok nmegtenni,amit kell.
2011. aug. 26. 12:10
 18/32 anonim ***** válasza:
Próbálkozz főzéssel. És hidd el meg találod az igazit még , ha most azonnal nincs is melletted, nekem sincs barátom elég szar érzés, de azért nem akarok öngyilkos lenni. Türelem rózsát terem. Meg találod a megfelelő dolgot amit akarsz csinálni hobbi ként, vagy munka ként, de az ivás tényleg nem old meg semmit. Vagyis ihatsz egy darabig biztos jól fogod magad érezni, de hosszútávon a következményeiről nem te fogsz dönteni.
2011. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
A főzés sem érdekel. Szinte semm sem érdekel már.Csak egy kib---szott barátnő kellen. Azért is csinálnék valami hülye hobbit.
2011. aug. 26. 12:18
 20/32 anonim ***** válasza:
De mit, ha mindenre azt mondod, hogy NEM?
2011. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!