Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Röviden: hogyha én dolgozom...

Röviden: hogyha én dolgozom bejelentve, akkor járhatok-e levelezőn fősulira és csinálhatok e egy középiskolában mellette egy szakmát? Mert ha nem lehet egyszerre akkor választanom kell, de ha lehet akkor belevágok, vagy üti vki egymást?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Bejelentett állandó teljes műszakos meló mellett lehet persze fősulit csinálni levelezőn. (nappalit viszont nem)

Nem tudom , hogy lehet-e mellé szakmát is. De javaslom inkább ne csinálj ugyanis nem lesz rá időd, meg nem tudsz annyit tanulni.

2011. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szóval simán elég a levelező, simán nem lesz időd szakmára. Elöszőr vagy egyiket, vagy másikat. lgalábbisezt javaslom
2011. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Törvényileg csinálhatod. Más kérdés, hogy fizikailag hogy tudod megoldani.

Van olyan ismerősöm, aki középiskolában tanul OKJs szakmát és melette van bejelentett teljes munkaidős állása (a suliban megoldották, hogy csak ritkán kell bemennie)

És olyan ismerősöm is, aki nappali tagozatos fősulis hallgató és amellett van teljes munkaidős állása (meg tudja oldani, mert csak néha kell bemennie a fősulira)

Törvényileg nincs tiltva, hogy nappali tagozat mellett legyen teljes munkaidős (vagy részmunkidős) állásod, és az sem, hogy fősulin és OKJs képzésen egyszerre tanulj.

2011. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha engednék akkor megköszönném de sajna nem lehet,jó lenne mindent egyszerre de akkor lehet nem,mondjuk most is fro-ban tanulok mellette dolgozom meg otthon is járok ilyen vip-s suliba:D itt fr autószerelőt csinálok, otthon meg gépjárműtechnikust,ezt gondoltam h lehet menne jövőre más is együtt:D
2011. jan. 6. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!