Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sima -ovisok által használt-...

Bokaficam930 kérdése:

Sima -ovisok által használt- gyurmát meg lehet valahogy szilárdítani, mint a sütőgyurmát (vagy valahogy hasonlóan)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sokáig áll a levegőn akkor magától megkeményedik.
2011. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
de nem olyan mint az égethető gyurma... de vn már amúgy kifejezetten levegőnszáradó gyurma is. az biztosabb mint a sima gyurma. de az égethető a legjobb!
2011. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Só-liszt gyurmát próbáltad már?

(otthon is könnyedén előállíthatod, hiszen só, víz, liszt mindig van otthon és még olcsóbban is kijössz);)

2011. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Konkrétan azért kérdeztem ezt a fajta gyurmát, mert találtam egy rakat ilyet itthon. Gondoltam ne hagyjam már magára szerencsétlent.:p

Pár tipp kéne, hogy, hogyan legyen tartós miután megformáztam.

2011. aug. 29. 13:20
 5/5 anonim válasza:
2. vagyok. hát nemtudom. esetleg vegyél ilyen színtelen fújós lakkot festékboltban és ha meszáradt fújd le vele. szép fényt ad neki és tartja is.
2011. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!