Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelhetek az E-bayről?...

Rendelhetek az E-bayről? Mennyiért szállítják ki ide?

Figyelt kérdés
Gondolom nagyon drágán mi? :S
2011. aug. 28. 10:41
 1/6 reptoid ***** válasza:
Mondjuk oda van mellé írva?
2011. aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez hülye kérdés volt...

Tudtommal minden termék mellé oda van írva a szállítási költség.

De nem olyan borsos.

Ken Block-os pólót akarok rendelni 3000.ért + 1500 a szállítási költség :)

2011. aug. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,oda van írva,de nem minden esetben!Ha netán az Egyesült Államokból rendelnél,akkor kicsit drágább!
2011. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát épp ez az hogy külföldre nincs odaírva -.-''' vagy igen? én nem láttam-.-
2011. aug. 30. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Szállítás oda van írva,de ha az Államokból rendeled,nem tudom,hogy vám köteles-e!!!!
2011. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 reptoid ***** válasza:

Lehet, hogy éppenséggel Magyarországra nem szállítanak, akkor nincs odaírva, vagy pick up only, tehát csak személyesen vehető át.

Az termékoldalon az ár alatt (ahol lehet licitálni, vagy fix áron megvenni) ott van, hogy postage. Ott lesz a szállítási díj. Alatta apró betűvel, hogy post to: ha worldwide, vagy Europe van, akkor jó esélyed van, hogy szállítanak ide is. A legegyszerűbb viszont megnézni a Postage and paymentsnél, ha ott szerepel a To: résznél Hungary, nyert ügyed van.

2011. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!