Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakit letiltok facebook-r...

Ha valakit letiltok facebook-ról, akkor az nem is többé bejelölni, meg üzenetet írni?

Figyelt kérdés

Felvettem egy srácot msn-re meg fészre,szoktunk is beszélni de nincs témánk nagyon xd nem is szimpatikus -_-

ha letiltom msn-ről utána törlöm,meg ha fészről is tiltom,akkor kb nem is tudunk kommunikálni egymással? :P

nagy fa.szság lenne? :/


2011. aug. 28. 11:49
 1/2 anonim válasza:
Ha letiltod facebookon, akkor olyan lesz neki, mintha fenn sem lennél. Nem tud rámenni az adatlapodra, mivel nem is láthatja, hogy létezik egyáltalán. Üzenetet sem tud küldeni. Az, hogy ez bunkóság lenne-e, az a szituációtól függ, én a helyedben először megpróbálnám lerázni. Pl. lepillezed, ha rádír, aztán meg nem írod meg, amikor visszajössz, vagy ha msn-en még megvan, akkor állandóan tedd magad elfoglaltba, vagy mondd, hogy nem érsz rá. Szerintem ez kevésbé gázabb, mint a tiltás. Persze ha már különösen zavar, vagy netán zaklat tiltsd bátran! :)
2011. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha letiltottad akkor visszalehet venni :D Az adatvédelmi beállytásoknál van !
2012. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!