Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8kerbe a Práter utca cigány...

8kerbe a Práter utca cigány lakta rész?

Figyelt kérdés
Nem akarok rasszista lenni de ez most fontos lenne.
2011. aug. 28. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A körút felőli része már jobb, a belső rosszabb.
2011. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én itt lakom a Práter utca közelében, a Losonci téren és elég jól ismerem a környéket. A Corvin Bevásárlóközpont környéke valóban jobb, mint a Losonci tér felőli rész.

De egyébként annyira nem vészes szerintem itt beljebb sem közbiztonsági szempontból. Sok a cigány az biztos, de ne úgy képzeld el, hogy kimész az utcára és egyből kirabolnak, megvernek. Inkább az a probléma, hogy igénytelenek, sok a szemét, kutyapiszok, emberi ürülék (elég sok a hajléktalan), engem ezek jobban zavarnak.


A gyerekneveléshez nem igazán ideális a hely, de a jó közlekedés és viszonylagos olcsó bérleti lehetőségek miatt 1-2 évre megérheti.

2011. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!