Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szoktatok belepisilni a...

Hogy szoktatok belepisilni a Balatonba (vagy más tóba)?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy fürdőruhán keresztül, vagy elhúzod, vagy esetleg le is veszed?
2011. aug. 28. 15:02
 1/9 zozo002 válasza:
66%
Mai nap legkomolyabb kérdése :):):) Te hogy szoktál ? XD
2011. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
ez olyan természetes neked, hogy mindenki belepisil a tóba? érdekes én kimegyek a WC-re.
2011. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, én sem szoktam (sőt undorító dolognak tartom) csak olvastam, hogy sokan szoktak, és tőlük kérdezem.
2011. szept. 8. 15:44
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

mint gyakorlott balatonba|tengerbe pisáló mondom ,hogy bemész mintha semmi sem történne behugyozol a gatyádba.

érdemes otthon gyakarolni nehogy valami gond történjen

ilyen pl:észervesz az anti tóba pisálók egyik tagja,akár őrizetbe is vehet úgyhogy gyakorolj,gyakorolj ...

2011. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha undorító ha nem, én bele szoktam pisilni. Nem szoktam emiatt kijönni a vízből és akár fizetős wc-t keresgéli.

A halak, vízimadarak, egyéb élőlények, szerintetek hogy csinálják? Azok sem keresnek a parton wc-t.

Belekakálni viszont nem szoktam. Az tényleg undorító. Azt ha kell, inkább visszatartom.

És medencébe se szoktam belepisilni, azt én is parasztságnak tartom. Egy élővíz egy kicsit más.

2016. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és simán fürdőruhán keresztül szoktam (be)pisilni.
2016. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
90%
Hat mi mindem nyaron elmegyunk a Balatonra strandolni egy jot es nekem az a szokasom higy ahigy belemegyek a vizbe ramjon a pisilhetnek es lazan eresztem magam.Szoval igen belepisilek.Nem fogok azert kimaszni csuron vizesen mert pisilni kell.Meg amugy is kellemes es meleg erzes a vizbe elengedni.😂😂😊😎
2016. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Elozo valaszolo vagyok.Bocsi lemaradt az hogy en furdoruhaba szoktam.Vagy esetleg felre huzom kicsit a bugyimat hogy ne az szivja fel hanem a vizbe menjen es jobban jojjon a pisi.😂😂
2016. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem húzom félre. Ha föl is szívja, a vízben úgyis kiázik majd belőle. Inkább direkt jól is esik ott az a kis melegség a hideg vízben. :)
2016. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!