Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez miféle vadkender?

Ez miféle vadkender?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas a témában kinőtt a kertünkben hátsó részén valami vadkender szerüség vastag szára van kevés levélzettel kiprobáltam szivtam belőle és fáradt lettem belenyomodtam a fotelba megfájdult a szemem álmos lettem link lejjebb!( céleményeket követelek!!) .D


[link]


2011. aug. 28. 20:11
 1/3 A kérdező kommentje:
de ízre szagra ugyanaz mint a rendes! :)
2011. aug. 28. 20:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez magyar vadkender, annyira kevés benn a thc, hogy fogyasztani értelmetlen, ezért nem is foglalkoznak azzal, hogy hol nő.
2011. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ebbe magas CBD tartalom van elvileg, szóval THC minimális, de a THC és a CBD oldódik alkoholban, javaslom áztasd mindet tiszta alkoholban, vagy vajban oldd fel, a növényt pedig már nem kell felhasználnod, és az alkoholt (tiszta alkohol vagy nagyon erős hápé) vagy vajat elfogyasztod, és megkapod a kanapébapunnyadós érzést, csak ettől nem fogsz flesselni annyira, de ugyanazt adja majdnem, de hhez rendes minsőgé kell.
2012. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!