Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácsolták nekem azt hogyha...

Tanácsolták nekem azt hogyha pörögni szeretnék egy kicsit és nincs sok pénzem vagy nem szeretnék illegális dolgokkal élni, főzzek ki egy doboz fekete teát 2dl vízben és azt igyam meg lassan. Tényleg ilyen hatása van ennek?

Figyelt kérdés
elvileg olyan a hatása mint a speednek. nem tudom, nem próbáltam speedet, viszont szerintetek tényleg hasonló hatást ér el ez a lötty is? érdemes lenne kipróbálnom? nincsenek szívproblémáim vagy ilyesmi...köszönöm a válaszokat előre is
2009. ápr. 18. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
a speed hatását csak a speedel érheted el.(vagy amfetamint tartalmazó gyógyszerrel)
2009. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

próbáld ki, bajod biztos nem lesz tőle

én amúgy drogokat nem próbáltam (nem is szeretnék), de ami felpörget, az a Redbull, főleg, ha 2-t iszom, nem tudok egy helyeben ülni tőle az biztos :P ha a tea nem válik be, próbáld ki ezt is

2009. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ha azt a hatást akarod amit a speed idéz elő, akkor semmi értelme, mert azt csak azzal érheted el, ha speedezel.

de ha nem szoktál pl kólát inni, igyál azt egész éjjel, meg energiaitalt, és nehezebben fogsz tudni elaludni, de kb ennyit érsz el vele.

próbáld ki ezeket és meglátod úgyis.

2009. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!