Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van budapesten vagy...

Hol van budapesten vagy környékén kirakodóvásár/bolhapiac?

Figyelt kérdés

a petőfi csarnokban már voltam, de az nemigazán tetszett, mert főleg csak kereskedők vannak, nem is olyan hogy magánemberek kipakolják a padlás kincseit meg ilyesmi :D

ilyen van valahol? angliában voltam egyszer egy ilyenben, ott nem lopott meg másolt cuccokat lehetett kapni hanem tényleg mindenki kivitte ami már nemkellett neki és eladta jóáron


2011. aug. 28. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezt mar megvalaszoltam többszor, de kimoderaltak a valaszt mindahanyszor, nem tudom, miert baj, ha megvalaszolja az ember a feltett kerdest... Allitolag reklám, ha megmondom, hol van bolhapiac!
2011. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos tehat, szolt a moderator, hogy megis megirhatom:

Terezvarosi bolhapiac van az Arany J. u.-i metronal minden szombaton egy nagyon szép sarokház első emeltén 1200 nm-en, es tobbszor 7 kozben is, erdemes erdeklodni errol telefonon, mult heten Cs-P-en is volt.

Itt vannak az infok:

[link]

2011. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Devecser lomispiac!
2012. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azóta mégegyet megismertem, az Akácfa utcában (VII. kerület), havonta egyszer van egy szórakozóhelyen.

Devecser nem Budapest környéke!!:)

2012. febr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bakancsos utcában is van.
2012. ápr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most nyílt egy az Anker-közben is a Deák térnél (Budapest).

Polhapalotának hívják.

2012. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!