Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretnek a nők nyilváno...

Miért szeretnek a nők nyilvánosan mezítláb lenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra érted, hogy miért vannak papucsban, szandálban - mert meleg van.
2011. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok kisebbség, tehát nem szeretek nyilvánosan mezítláb lenni!
2011. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Honnan veszed hogy szeretnek?Én nem szeretek mert elég idő után minden szandi papucs vízhólyagot csinál.De mivel nyár van,ez van.Ezt úgy kérded mintha egy rossz dolog lenne,és szégyellni kellene a lábunkat.
2011. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
DE nem úgy értem,hanem mezítláb cipő/szandál papucs nélkül.
2011. aug. 29. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Mondom, hogy nem szeretünk? Hol láttad? Mire gondolsz konkrétan?
2011. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Akkor te hol látsz ilyeneket???:D Komolyan?:D

Maximum olyat láttam még, hoyg levették nők a cipőjüket egy parki padon, mert feltörte őket, de én még egy nőt se láttam, aki örömmel tette volna ezt...:D

2011. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a magassarkútól 6 óra sétálás és állás után a hatodik vízhólyag nő a harmadik különféle helyre a lábamon - és ez még csak az egyik lábfejem -, a cipőmből öntetni tudnám a felesleges vért és úgy járok, mintha széklettartási gondjaim volnának, akkor egészen orgazmusközeli állapotba kerülök, amint megszabadulok a cipőtől. Ez gyakran ezelőtt fordul elő, hogy hazaérnék, ilyenkor kézben viszem és mezítláb megyek. És imádkozom, hogy ne legyen forró az aszfalt, mert nem olyan jó buli, ha a talpam is hólyagos lesz. :D

De a füvön alaposabb indok nélkül is szeretek mezítláb lenni. Miért? Mert jó érzés. És egészséges is :)

És nem vagyok kisebbségi.

2011. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Nem vagyok kissebbségi én sem, de nagyon szeretek mezítláb mászkálni. Mondjuk, nyilvánosan nem, de itthon télen-nyáron (komolyan, télen hóban is szeretek mezítláb kimenni pl. kutyát etetni). Szerintem megszokás kérdése, én kicsi korom óta sokat voltam mezítláb.

Azért volt már olyan, hogy színházból hazafelé menet feltörte a cipő a lábamat, vagy mikor eső esett és kicsúszkáltam a papucsomból, akkor kezembe fogtam és mezítláb jöttem haza.

2011. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!