Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Titanic-nak van 2. része?

A Titanic-nak van 2. része?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam, hogy van, most pedig megszerettem volna nézni neten, ezért rákerestem arra, hogy "Titanic 2", de a leírás szerint ez a film, aminek "Titanic 2" a címe, nem arról szól, hogy Jack-et később megtalálják, hanem ez egy teljesen másik történet..most akkor nincs is a Titanic-nak 2. része? Vagy ha van, mi a címe?
2011. aug. 29. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
NINNCS
2011. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:
100%

ha van ilyen című film az jó gagyi szar film lehet.

a titanic igaz történet hogy lenne már második része mikor csak egyszer süllyedt el?

jack et meg hiába találnák meg, akkor is hulla lenne.

2011. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
igen tényleg semmi értelme nem lenne egy 2. résznek úgyis hiába lenne minden a hős szerelmes meghalt Rose meg új életet kezd ha folytatódott volna tovább akkor mi lett volna feltámad Jack és Roset kutatja amikor egy napon megtalálja látja hogy van egy csomó gyereke meg új férje...most még egy dráma lenne az egész....
2011. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem is egy titanic II című agyszülemény van, van egy 2002-es rövid vígjáték kiadás, és egy 2010-es titanic II kalandfilm is. forrás: www.imdb.com
2011. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valami kabaréban volt poén:

"Elkészült a Titanic folytatása, ami más szemszögből mutatja be az eseményeket: Titanic 2 : A jéghegy. "

2011. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18.38. vagyok. tényleg van kettő darab titanic 2 című film, a www.imdb.com keresőjébe írja be mindenki aki nem hiszi el.
2011. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhisszük, hiszen száz körül van a Titanicot címükben tartalmazó filmek száma az iMDB-n. Már a 10-es években is forgattak róla. Annyi bizonyos, hogy James Cameron filmjének nincs hivatalos folytatása. Két dokumentumfimet készített még a témáról (de csak mint producer), és semmi több.
2011. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítok. Hármat, ebből egyet rendezett is.
2011. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igen és Billie Joe Armstrong a főszereplője
2012. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!