Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A jogosítványt ki szállítja...

A jogosítványt ki szállítja házhoz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 10:00
 1/4 dirtboy ***** válasza:
70%
posta
2011. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Senki. Bekell menned érte a postára. Személyesen kell átvenned, ajánlott küldeményként.
2011. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:
100%
első vagyok,nekem kihozta a postás házhoz de lehet hogy csak azért mert faluban lakok.
2011. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

postás vagyok, és a második kommentelővel nagyon nem értek egyet, bár lehet hogy feléjük a postás csak értesítőt hagy még akkor is ha otthon van az ajánlott levél címzettje. nekem legutóbb azt mondták az okmányirodában amikor jogosítványt újíttattam, hogy az általam megadott telefonszámra küldenek központilag egy sms-t hogy mikor mehetek a jogosítványomért a területileg illetékes okmányirodába.

ami azért volt kicsit furcsa mert azelőtt is és azután is vittem jogosítványt ki embereknek.

azt meg onnan tudom hogy miután átvette az illető az ajánlott levelet ott helyben ki is bontotta és a friss jogsi volt benne.

2011. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!