Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért megy a légy mindig az...

Miért megy a légy mindig az emberre?

Figyelt kérdés

Most is épp engem zaklat, de reggel is mikor még lustálkodnék az ágyamban, mindig rám mászik. Ha fejemre húzom a takarót és csak az orrom látszik ki, akkor arra száll rá.

Van valami olyan anyag amit az ember bőrén érez a légy? Vagy miért vonzza a legyet az ember (főleg a bőre)?

Komoly válaszokat szeretnék nem hülyeségeket. Mert gondolom, hogy van erre valami normális magyarázat is.


2011. aug. 30. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A légy egész nap mást sem csinál, mint hol ezt lepi, hol azt, keresi a zabálnivalót. A műhelyemben ilyenkor nyáron minden csupa légyszar, nem győzök törölgetni, pedig a nyomtatóm és a számítógépem nem büdös, nem választ ki semmilyen anyagot. Szóval, ha nem hessegetnéd el, téged is leszarna. Szóval nem hiszem, hogy volna valami plusz vonzó az emberen számukra, lepnek mindent.
2011. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

1. Nincs ezen a honlapon normális válasz.

2. MER BÜDI VAGY

2011. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legyek olyan szagokat is megéreznek, amit mi nem, így a minimális izzadságot is.

Volt, hogy én is arra ébredtem, hogy az arcomon mászkált (nyilván mert csak az volt kinn), na azt én is nagyon utálom. Ugyanakkor azt szeretem, ha a lábfejemre száll, és csiklandozza a mászkálásával a mezítlábas lábamat, különösen, ha a lábujjaimon, vagy a talpamon mászkál, persze a lábfejem többi részén is szeretem.

2020. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!