Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vałaki nem tudjä a választ,...

Ha vałaki nem tudjä a választ, miért érez kényszer, hogy írjon valamit?

Figyelt kérdés

Nem a trollokról van szó, hanem azokról, akik "Á, biztos nem ez kell neki, de azért én leírom".


(A rendszer nem engedte hagyományos l-lel és a-val kiírni a kérdést, mert benne van a "valaki tudja" szókapcsolat. De persze az én kérdésem nem az, amit a gép nem enged. "Nyilván nem arra vagy kíváncsi, hogy tudja-e valaki a választ a kérdésedre, hanem hogy mi a válasz a kérdésedre.")


2011. aug. 31. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

az emberek jelentős része funkcionális analfabéta.


ez kb. azt jelenti, hogy tud írni és olvasni, de nem, vagy csak rosszul képes értelmezni az írott szöveget és komoly problémái vannak azzal is, hogy a mondandóját írásba foglalja.


a legtöbb esetben nem arról van szó, hogy direkt ír valami oda nem illőt, hanem arról, hogy félreértelmezi a kérdést, ír valamit, de azt sem sikerül megfogalmaznia rendesen, mi meg vakarjuk a fejünket, hogy ez most hogy bírt kiszakadni belőle.


mellékesen a felmérések azt mutatják, hogy 14 éves korára az emberek harmada ilyen, aztán ez az érték tovább romlik...

2011. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2011. aug. 31. 09:14
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
segíteni akar,még ha kicsit túlbuzgó is,szándékot kell nézni,lehet igaza is van
2011. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a szándéktól én leszek okosabb.
2011. aug. 31. 10:48
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
tényleg nem érted? akkor kívánom hogy innentől amit felteszel kérdést arra senkinek se álljon szándékában válaszolni
2011. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, te nem érted.

Ha tíz válaszból egynél csak a szándék van meg, ráadásul el is tér a válasza azokétól, akiknek tapasztalat alapján van igazuk, akkor hiába a szándék.

2011. aug. 31. 11:51
 7/11 anonim ***** válasza:
ha valaki normálisan válaszol akkor abba már eleve volt szándék,hogy ha 9ember ugyan azt írja egy egész mást akkor nyilván a 9nek hiszek,de megköszönöm mind a 10nek a segíteni akarást,nálam így működik.
2011. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán jó ez az elmélet.


attól, hogy egy vélemény többségi, attól még nem biztos, hogy jó is. sőt, a tudomány rovatban napi rendszerességgel fordul elő, hogy 10 válaszból 9 hülyeség és az 1 db lepontozott ellenvélemény az igaz. de nem egyszer találkoztam már hasonlóval a gyerekek rovatban is és szerintem a fogyókúrás és az egészség rovat is tele van ilyennel, csak ahhoz nem értek annyira, meg nem is olvasgatom. mondjuk a politikáról, ahol a hasznosság pártszimpátia függvénye, meg ne is beszéljünk...


a lelkesedés és a jóindulat önmagában persze nem rossz, a baj csupán az, hogy az esetek többségében ezek hülyeséggel párosodnak, és akkor a végeredmény baromi kártékony...

2011. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem, értem. Valójában egy korábbi kérdésem miatt tettem fel ezt. (nem linkelem be)


Az egyetlen válaszoló, olyan tessék-lássék módon válaszolt, az a fajta, akiben a szándék megvan, csak a kérdést nem olvasta el. Na már most én nem sokra megyek a jószándékú válaszával.


Persze vannak esetek, amikor tényleg pont az az egy, akinek igaza van.

2011. aug. 31. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:
egyetlen egy kérdést linkeljetek már be ahol nem is kell 10 elég ha 5 normálisnak szánt válasz van,abból 1 az igaz
2011. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!