Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok 1 tonnát elvinni...

Hogyan tudok 1 tonnát elvinni és mivel? Egy béka elbír annyit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
igen ,általában 1,5 - 2 tonnát bírnak
2011. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
100%
elbír de a béka nem jó csak aszfalton,betonon,földre ne vidd mert elsüllyed 1 tonna alatt
2011. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mit akarsz elvinni és hová ?
2011. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egy nagy tartály akarok elvinni a gyárból oda adták csak ott pont olyan úton van ami ilyen kavicsos és onnan kéne elvinnem . azt a megoldást lehet csinálni hogy békával föl veszem és van egy kocsi nem tudom a nevét de tonnákat elbir és arra rá lökni dönteni ???
2011. aug. 31. 13:22
 5/8 dirtboy ***** válasza:

hát ha hidraulikus emlő van a teherautó hátulján akkor nem kell dönteni csak rá állsz a békával felemel és betolod a békát a kocsi belsejébe,ennyi

ha nincs emelő a kocsin akkor nemigen fog menni targonca nélkül az 1 tonna emelése kocsira.

a kavicsos úton nem tudom hogy fog menni de az biztos hogy nehézkesen,ha nem vastag a kavics réteg lapátold el a abban a sávban,ha fold van alatta akkor nem ártana valami szélesebb fákat rakni a béka kereke alá.

mikor én a tófóliát vittem /235kg/ a legnagyobb sárba be a kertbe 3 vagy 4 palló deszkával oldtam meg hogy ne süllyedjen el.

2011. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:
első mondatban emelőt akartam írni nem emlőt.
2011. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
KCR-es autónak hívják , így én is csak azzal tudnám elképzelni.
2011. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönönöm a segítséget sikerült meg oldanom
2011. szept. 3. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!