Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha majd innen is...

Mi lesz, ha majd innen is kiutálnak? Már most félek.

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy 17 éves lány vagyok. Tavaly júniusban költöztem haza szüleimmel amerikából, és új iskolában kerültem. Az első naptól kezdve kikezdtek, gúnyoltak és bántottak. Milliomosbige...igazából a nevemet nem tudták, de csak így szólítottak. Egyik sem akart jobban megismerni. Ha megtették volna, akkor tudták volna hogy ez a név egyáltalán nem illik rám. Mindig rengeteg barátom volt, szinte soha nem voltam otthon napközben. Most egy barátom sincs, csak a kintiek,de velük találkozni nem tudok. Csak fiúk állnak szóba velem, és általában ők is csak amíg nem beszélünk kicsit. Utána elmennek, és ki nevetnek rajtam, mert néha nehezen beszélem a nyelvet. Persze tisztelek a kivételnek. Most új iskolában kezdem az új évet, az előző iskolámba nem akartam visszamenni. Már előre félek, hogy mi lesz majd, hogy fogadnak el...ha hasonlítanak az előzőkre, akkor ők is ki fognak majd utálni? Vagy tudnák valamit tenni, hogy jobban elfogadjanak? Köszönöm előre is nektek!
2011. aug. 31. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy önmagad, hogy az igazi énedet szeressék. Ha meg piszkálnak szard le őket, ne foglalkozz velük.Biztos nehéz lehet ez, de biztos lesz olyan aki kedvelni fog téged úgy ahogy vagy és nem gúnyol ki. Keress lelki társat:) Drukkolok neked:)
2011. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos ilyen barmok minden iskolában akadnak. Teljesen mindegy, hogy milyen vagy, valaki akkor is biztosan gúnyolni fog. Ne akarj nekik megfelelni, nem érdemlik meg. Tudom eleinte nehéz, de a legjobb dolog amit tehetsz az, hogy nem foglalkozol velük.

2011. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát majd megpróbálok nem foglalkozni velük :) Csak igen, nem könnyű így semmi barátokkal...köszönöm nektek!:)
2011. aug. 31. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Ez elég furcsa nekem. Én a budapesti Berzsenyi D. gimibe jártam. Az osztályba járt egy politikus gyereke.

Azt a segg.nyalást amit a tanárok meg a diákok levágtak.....undorító volt.

Rossz helyen vagy!!!!!!!!!

A második kerületben bármelyik iskolában kinya.ják a seg.ged, csak azért mert az USA-ból hazatelepültél és jól tudsz angolul. Minden magyar érdek.

2011. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!