Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a véletlen műve, veletek...

Ez a véletlen műve, veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

... Egyik nap jövök kifelé egy plázából, kezemben mekis kajával aluljáróban és odajön egy csöves kéregetni. Mondom neki h. nincs apróm most költötem el.

Erre kedvesen azt válaszolta, hogy rendben, egészségedre!

Ezután valahogy megsajnálam, megfordultam és azt mondtam "tudod mit...tessék egy ezres!" és oda adtam neki. Boldogan elvette és megköszönte.

Ezekután olyan jól éreztem magam, hogy jót tettem, költse bármire, én segítettem valakin.


A lényeg ezután jött. Másnap kaptam rokonomtól 5000forintot csak úgy... örültem neki, de nem értettem miért adja...oké. Az előző nap hatására, aznap ismét adtam egy csövesnek pénzt, csakhogy megint jó érzésem legyen. Ezúttal csak 500 forintot... másnap ismét váratlan pénzt kaptam. Most 2000 forintot találtam az utcán (!!!)


Gondoltam ez érdekes, nem szokott velem ennyi véletlen jó dolog történni... de nem gondoltam itt még semmire...

A következő nap bevásárlás után látok egy pénzgyűjtő dobozt, a leukémiás gyerekek számára volt kitéve. Gondoltam ha már ugyis lett 1 kis plusz pénzem, adományozok. Bedobtam 5000 forintot a dobozba.


Erre rá 3 nappal vettem egy kaparós sorsjegyet és nyertem vele 25 000 forintot. Hozzáteszem, hogy eddig csak egyszer nyertem vele 10 000 Ft-ot kb 10 éve...


Na az egész lényege az, hogy olyan mintha pénz folyna be, miután adománozok valakinek... tudom hülyén hangzik lehet, hogy csak véletlen, de akkoris olyan furcsa volt :))


Ti tapasztaltatok már ilyet esetleg?


2011. szept. 1. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rád figyelnek és szeretnek az istenek.
2011. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kölcsön kenyér visszajár (nemtudom, hogy ezt a mondást lehet-e pozitív dolgokra mondani). De nehogy elkezdd szerencsejáték szerűen csinálni... Remélem érted mire gondolok.
2011. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!