Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy oldanád meg ezt a problémát?

Hogy oldanád meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy a munkahelyemen,a közvetlen környezetemben van egy ember,akinek állandóan borzasztó testszaga van.Nem tudom elkerülni,mivel általában ugyanarra a munkafázisra vagyunk beosztva és nem mondhatom a főnökömnek,hogy nem akarok vele dolgozni,mert büdös.Töröm a fejem,hogy hogyan lehetne finoman a tudtára adni a munkatársamnak,hogy elég kellemetlen a szaga.Nem tudom,hogy hozakodhatnék elő a témával,de már nem birom tovább elviselni,hogy napi 8 úrán át egy másik ember izzadtságszagát kell szagolnom.Ti mit tennétek ebben az esetben?
2011. szept. 2. 15:53
 1/4 Darcy01 ***** válasza:

Próbálj meg vele hétköznapi dolgokról beszélgetni. Pl. mondd ezt: ma megyek bevásárolni és akarok venni egy sampont. Te milyet használsz? Melyiket ajánlod?

Ha ez szóba került, akkor megemlítheted azt is, hogy milyen tusfürdőt és dezodort használ..


Elég kellemetlen helyzet, az egyszer biztos.

2011. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ezt a taktikát,már bevetettem,de nem jutottam vele semmire.A munkatársamról még azt is tudni kell,hogy ő amolyan "okostojás"Tehát nem tudsz neki felhozni olyan témát,amihez ő ne tudna hozzáfűzni valami "okosat",ezen kívül,ő és a családja mindenben tökéletes.

Amikor elkezdtem neki sorolni,hogy én milyen sampont,tusfürdőt használok,ő persze rögtön leugatott,hogy az általam használt márkák mind a létező legócskábbak és felsorolta,hogy ő miket használ,amik ugye legalább 100x jobbak az általam felsoroltaknál.

Természetesen nyilvánvaló,hogy fele sem igaz annak,amit összehord.

2011. szept. 2. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
jah, hátha ilyen nagy arca van akkor csak annyit mondanák neki hogy Hát nem nagyon érezni rajtad vagy A minőségnek ilyen szaga van?
2011. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem térj egyből a lényegre. Csak ketten legyetek, így is elég kínos lenne a beszélgetés :S xD Szal hívd el vhova ahol csak Ti vagytok. És mondd meg neki. Mondd, hogy nagyon izzadságszaga van. Ne azt, hogy:,,anyám bűzlesz mint a borz!" Csak így a reális tényeket: Figyelj egy jó ideje dolgozunk együtt és már régóta érzem, hogy nagyon erős izzadságszagod van. Esetleg valami betegség, vagy nagyon stresszelsz? Sajnos néha elég kellemetlen, és elviselni is nehéz.

Valami ilyesmit mondj neki, szerintem be fog válni.

2011. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!